• Головна
  • У Полтаві активісти продовжили облаштовувати місця відпочинку у Прирічковому парку (ФОТО)
17:00, 29 травня
Надійне джерело

У Полтаві активісти продовжили облаштовувати місця відпочинку у Прирічковому парку (ФОТО)

У Полтаві активісти продовжили облаштовувати місця відпочинку у Прирічковому парку (ФОТО)

29-го травня попри обіцяні синоптиками грози та зливи, активісти ГО «Горизонти країни» та небайдужі мешканці міста знову зібралися у Прирічковому парку Полтави. Вони вирішили продовжувати розпочату минулого тижня справу із облаштування місць для відпочинку. Як матеріал традиційно використовували лежачі старі дерева, які розпилювали бензопилами на майбутні столи, стільчики та інші предмети паркового інтерєру.

За кілька годин роботи на головній локації облаштували іще одне місце для відпочинку – із великим столом та стільчиками. Також на імпровізованому ігровому майданчику поряд із зробленим минулого тижня байком зявилася деревяна гойдалка.

Наводять порядок у парку не лише власними силами, але і використовуючи механізми звернень. Так, раніше під час проведення розчистки біля ліній у парку працівники «Полтаваобленерго» залишили після себе купи гілок. Представники ГО склали звернення до відділу благоустрою міської ради і вже отримали відповідь: їх запевнили, що на адресу «обленерго» направили припис із вимогою прибрати гілки.

-Ми будемо продовжувати потроху наводити порядок у парку. Запрошуємо поєднуватися усіх небайдужих, - звернулася до полтавців голова ГО «Горизонти країни» Валентина Мартинюк.

У Полтаві активісти продовжили облаштовувати місця відпочинку у Прирічковому парку (ФОТО), фото-1

Стежте за усіма цікавими новинами Полтави та області у нашому Telegram

#Полтава #Прирічковий #акцій #відпочинок #облаштування #гойдалка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...