• Головна
  • Офіцери із Полтавщини виконують миротворчі місії ООН у різних країнах світу
09:00, 29 травня
Надійне джерело

Офіцери із Полтавщини виконують миротворчі місії ООН у різних країнах світу

Офіцери із Полтавщини виконують миротворчі місії ООН у різних країнах світу

29 травня у світі відзначають Міжнародний день миротворців ООН. Цього дня вшановують тих людей, які у мирний час виконують корисну для суспільства справу – зберігають мир та стабільність у неспокійних регіонах планети.

У миротворчих місіях ООН беруть активну участь офіцери поліції із Полтавської області – Віктор Авравменко, Андрій Бутенко,Михайло Кругляк та Дмитро Шабанов. Вони неодноразово брали участь у операціях ООН із підтримання миру та безпеки у Косово, Південному Судані, Східному Тиморі, Ліберії та Кіпрі.

Зараз Андрій Бутенко та Дмитро Шабанов виконують свою місію у Південному Судані. Про роботу офіцерів розповідають на сайті поліції Полтавщини.

Разом зі своїми колегами патрулюють території, оцінюють рівень безпеки, виявляють порушення прав людини. Українські поліцейські – на високому рахунку у керівництва поліцейської місії ООН, тут цінують їх моральні та ділові якості та професіоналізм.

Підтримання миру й стабільності в різних країнах світу – це надзвичайно важлива місія. Ми пишаємося тим, що вас високо цінують наші іноземні партнери та колеги. Ви є прикладом мужності й відваги, адже обрали благородну і водночас небезпечну професію. Я щиро дякую кожному миротворцю за сумлінне виконання службового обов’язку, за надійність, відданість справі та Присязі. Бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба, кар’єрного росту, успіхів у роботі та особистому житті¬. І хай запанує мир та стабільність у всьому світі, - привітав поліцейських із Днем миротворців Іван Вигівський, начальник поліції Полтавської області.

Раніше ми розповідали, що у Полтаві вакцинували від COVID-19 миротворців, які вирушають до Конго.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#миротворці #свято #поліцейські #Полтавщина #ООН #захист миру

Коментарі

Оголошення
live comments feed...