• Головна
  • ЗНО-2021: тестування з хімії відкрило основну сесію
15:00, 22 травня
Надійне джерело

ЗНО-2021: тестування з хімії відкрило основну сесію

ЗНО-2021: тестування з хімії відкрило основну сесію

Вчора, 21 травня, у першому тестуванні основної сесії ЗНО-2021 – з хімії – взяли участь 9885 осіб, що становить 77,6% від загальної кількості зареєстрованих. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. Тестування проходило з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Найбільший відсоток учасників від загальної кількості зареєстрованих – 87,5% – зафіксовано в Рівненській області, найменший – 58,7% – у Кіровоградській. У Полтавській області цей показник сягнув 77,21%, що є середнім показником по Україні.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, 6 учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу. Дотримання процедури тестування контролювали 57 громадських спостерігачів.

Результати тестування з хімії буде оголошено до 6 червня.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з хімії через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії – у відповідному розділі сайту УЦОЯО.

Наступні тестування основної сесії ЗНО-2021 відбудуться на початку наступного тижня:

24 травня – тестування з іспанської, німецької та французької мов;

25 травня – тестування з англійської мови.

 Нагадаємо, Полтавська область повністю готова до проведення ЗНО-2021

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО-2021 #абітурієнти #екзамен #хімія #освіта

Коментарі

Оголошення
live comments feed...