• Головна
  • Втілюй найсміливіші ідеї разом з «Premier Socks»
13:30, 17 травня
Надійне джерело

Втілюй найсміливіші ідеї разом з «Premier Socks»

Втілюй найсміливіші ідеї разом з «Premier Socks»

Вже понад 11 років компанія «Premier Socks» виготовляє в Україні свою продукцію. На підприємстві виробляють шкарпетки для чоловіків, жінок та дітей зі щомісячним об’ємом близько 1,5 млн. пар. Свою продукцію вони представляють як на українському, так і на європейському ринках.

У Полтаві компанія має власні потужності виробництва. Також виробники дотримуються повного технологічного циклу. Шкарпетки «Premier Socks»  вив’язують на високоточному обладнанні з високоякісної пряжі, яку закуповують в Туреччині, Індії та Узбекистані. Каталог продукції налічує понад 20 тисяч моделей. Окрім цього, особисті колекції компанія оновлює щосезону.

Більше 200 професіоналів 24/7 працюють над тим, аби кожна шкарпетка була ідеальною.

Підприємство має кілька шляхів реалізації свого продукту – через мережі мас-маркетів (під особистими марками замовників) та шляхом виготовлення персоналізованого товару. Для цього вони розробили та запустили напрямок особистого підходу. І саме ті особливі шкарпетки, під саме ті особливі події можна розробити спільно з дизайнерами. Логотип компанії, побажання до свята, репродукція шедеврів світового мистецтва або зображення вашого котика – «Premier Socks» допоможе втілити найсміливіші ідеї!

Втілюй найсміливіші ідеї разом з «Premier Socks», фото-1

«Premier Socks» – компанія, яка розвивається, будує амбітні плани та реалізовує їх. Так, нещодавно підприємство отримало почесне звання «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2020» в Національному бізнес-рейтингу, який демонструє рівень успішності та стабільності компанії. Цю високу нагороду вони отримали завдяки довірі наших клієнтів та партнерів.

Підприємство «Premier Socks» завжди зацікавлена в тому, аби співпраця з їхніми партнерами була довготривалою та взаємовигідною, тому представники компанії готові на індивідуальні умови.

Втілюй найсміливіші ідеї разом з «Premier Socks», фото-2

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +380664472647.

P.S. Найважчий крок стає легшим, якщо ти у шкарпетках Premier Socks.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#товари #шкарпетки #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...