• Головна
  • Скільки ви готові платити за проїзд у міському транспорті Полтави? (ОПИТУВАННЯ)
15:30, 14 травня
Надійне джерело

Скільки ви готові платити за проїзд у міському транспорті Полтави? (ОПИТУВАННЯ)

Скільки ви готові платити за проїзд у міському транспорті Полтави? (ОПИТУВАННЯ)

Зовсім скоро тариф на проїзд у громадському транспорті Полтави може зрости. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Євген Ричка. Заступник міського голови з питань експлуатації та розвитку міського господарства зазначив, що полтавці постійно скаржаться на неналежний вигляд громадського транспорту та незадоволені сервісом, що пропонують полтавські перевізники. Раніше ми повідомляли, що цього року Полтава заплатить із бюджету за перевезення громадським транспортом майже 170 мільйонів гривень

Скільки ви готові платити за проїзд у міському транспорті Полтави? (ОПИТУВАННЯ), фото-1

Євген Ричка зазначає, що перевізники просто не можуть належно обслуговувати вже наявний транспорт або закупити новий через низьку вартість проїзду.

«Підприємці не мають можливості придбати новий транспорт та виконувати свої обов'язки перед пасажирами. Таку ситуацію ми бачимо на вулицях міста. При цьому, провівши аналіз вартості проїзду у містах України, побачив наступне. У Житомирі та у Тернополі вартість проїзду в тролейбусі 6 грн, в автобусі - 8. У Вінниці зараз діє тариф 5 грн на проїзд в автобусі, проте з 30 травня планується підвищення тарифу до 10 грн», - пише заступник міського голови з питань експлуатації та розвитку міського господарства.

Неабияк вплинула на розвиток транспорту пандемія. Адже пасажиропотік різко скоротився через те, що люди або працювали вдома, або взагалі залишилися без роботи на період перебування Полтавської області у «червоній» карантинній зоні.

Скільки ви готові платити за проїзд у міському транспорті Полтави? (ОПИТУВАННЯ), фото-2

За словами Євгена Рички, підвищення вартості проїзду у транспорті може вирішити такі проблеми, як:

- зміна старих автобусів та маршруток на більш пасажировмісткі машини;

- перегляд маршрутів та усунення їх дублювання;

- встановлення у кожному автотранспорті GPS-навігатор, щоб полтавці змогли точно відслідковувати пересування транспорту у додатку smart city та планувати свій час.

Заступник міського голови з питань експлуатації та розвитку міського господарства зазначив, що полтавські водії маршруток часто створюють аварійні ситуації, борячись за кожного пасажира. Також він додав, що полтавські перевізники вимагають збільшити вартість проїзду більш ніж у двічі:

«Наразі працюємо з інформацією, яку нам надали полтавські перевізники. Є пропозиції підняти тариф на проїзд в автобусі від 8 до 13 грн. Разом з Відділом транспортних перевезень та зв'язку виконавчого комітету Полтавської міської ради будемо приймати рішення та виносити пропозицію нового тарифу на розгляд депутатів Полтавської міської ради для його затвердження», - повідомив Євген Ричка.

Скільки ви готові платити за проїзд у міському транспорті Полтави? (ОПИТУВАННЯ), фото-3

Нагадаємо, останній раз тарифи на проїзд у громадському транспорті у Полтаві підвищували 2019 року. Але як показав час, підвищення вартості проїзду не покращило стану полтавського громадського транспорту та не змінило якість обслуговування у ньому.

Вже 20 травня міська рада має опублікувати проєкти рішень, що передбачатимуть підвищення вартості проїзду у громадському транспорті:

«Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міським електричним транспортом — тролейбусом»;

«Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтава».

А скільки ви готові платити за проїзд у міському транспорті? Беріть участь у нашому традиційному опитуванні та залишайте коментарі під цією публікацією у наших соцмережах.

Голос міста
Як і зараз: 3 - у тролейбусі, 5 - у маршрутці
66,7%
Можна підвищити: 5-6 - у тролейбусі, 7-8 - у маршрутці
26,0%
Хоч і 13, аби був якісний та чистий транспорт
7,3%
#транспорт #Полтава #маршрутки #тролейбус #тарифи
Оголошення
live comments feed...