• Головна
  • Як зробити медичні послуги безпечними, незважаючи на COVID
Новини компаній
12:08, 13 травня

Як зробити медичні послуги безпечними, незважаючи на COVID

Новини компаній

І хоча 7 травня з Полтавщини були зняті обмеження «червоної зони», загальна статистика захворюваності на коронавірус в нашому місті поки не дає підстав для заспокоєння. Тож не втрачає актуальності і COVID-діагностика. Де та як зробити відповідні тести безпечно та якісно? Найвірогідніше — у мережевих лабораторіях, де діють чіткі стандарти сервісу та логістики. Пропонуємо огляд таких послуг у місті Полтава (ціни вказані без урахування вартості взяття біоматеріалу). 

Зробити аналізи комфортно та безпечно можна, викликавши бригаду медиків додому. Такий сервіс є в переліку послуг лабораторії CSD, яка має в нашому місті  представництво за адресою Котляревського, 38/40. Коштує ця послуга — 200 грн у межах Полтави, плюс вартість ПЛР-тесту на коронавірус — 980 грн. 

Виїзд на територію пацієнта можна замовити і в лабораторії «Медичні дослідження», вартість виклику — 350 грн, ПЛР-тест на COVID — 980 грн. Якщо не викликати бригаду, то коронавірусні аналізи можна здати лише в одному маніпуляційному кабінеті цієї мережі — також на Котляревського, 38/40.  

Незалежна лабораторія «Інвітро» має в Полтаві три медичних офіси за адресами:  Олександра Бідного, 16; Івана Мазепи, 20; Пушкіна, 145 (і незабаром планується відкриття ще двох — на вул. Соборності, 53/1 та на Шевченка, 24/37). В усіх ви зможете пройти повну COVID-діагностику, навіть за акційними цінами (зокрема на визначення антитіл IgM наразі діє 50% знижка: 200 грн замість 400). Роблять в лабораторії і новий кількісний тест Abbott на антитіла IgG, його вартість — 450 грн. ПЛР-тест на COVID в «Інвітро» коштує 900 грн, а замовити послугу «Служба виїзду додому» можна за 170 грн у межах міста. І це вартість взяття будь-якого аналізу, за пандемічну небезпеку пацієнту доплачувати не треба, що підтвердила оператор контакт-центру (0 800 302-200). 

З трьох полтавських офісів мережі «Сінево» COVID-діагностику роблять лише на Івана Мазепи, 3, і за коронавірусну ПЛР-діагностику тут ви заплатите 990 грн. Крім того, в цій лабораторії, як і в «Інвітро», можна зробити новий кількісний тест на антитіла IgG — за 500 грн (якщо це не онлайн-замовлення). А от до переліку міст, в яких «Сінево» надає послугу взяття аналізів вдома у пацієнта, Полтава не входить. 

Нехай ця інформація не знадобиться, але її все ж варто занотувати, адже вірус не звертає увагу на карантинні обмеження та поки що, на жаль, не відступає. Тож сьогодні дуже важливо не забувати, що здоров’я — наш найголовніший та найдорожчій актив. Бажаємо усім негативних ПЛР-тестів та високих титрів захисних антитіл і нагадуємо про необхідність берегтися, особливо коли мова йде про медичні послуги. 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...