• Головна
  • Стало відомо, як і коли у Полтаві проведуть свято останнього дзвоника
15:25, 12 травня 2021 р.

Стало відомо, як і коли у Полтаві проведуть свято останнього дзвоника

Стало відомо, як  і коли у Полтаві проведуть свято останнього дзвоника

В Україні наближається завершення учбового року у школах. Як ми раніше вже повідомляли згідно з рішенням МОЗ, навчальний рік завершиться 9 червня. Адже, за законом про середню освіту він триває не менше 175 навчальних днів.

Відтак постає питання – яким чином буде проведено свято останнього дзвоника, адже вчора прем’єр - міністр Денис Шмигаль зауважив – карантинні обмеження в Україні триватимуть як мінімум до серпня.

Керівник пресслужби Полтавської міської ради Аліна Рябоконь надала наступну інформацію:

« Навчальні заняття у ЗЗСО Полтавської міської територіальної громади у 2020/2021 навчальному році завершуються 09 червня 2021 року. Свято "Останнього дзвоника" рекомендовано провести 09 червня на території подвір'я закладу освіти лише для випускників 11 (12) класів без глядачів ( у випадку несприятливих погодних умов - в актовій залі закладу освіти, за умови заповнення зали до 50% місць). Вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів відбудеться 11 червня 2021 року; свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11 (12) класів - 01 липня 2021 року, з дотриманням необхідних протиепідемічних вимог» .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчальний рік #останній дзінок #урочистості
Оголошення
live comments feed...