• Головна
  • Інститут розвитку міста оголосив про збір заявок на участь у фестивалі «Майстерня міста»
17:30, 12 травня
Надійне джерело

Інститут розвитку міста оголосив про збір заявок на участь у фестивалі «Майстерня міста»

Інститут розвитку міста оголосив про збір заявок на участь у фестивалі «Майстерня міста»

Сьогодні, 12 травня, Полтавська міська рада при підтримці проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за (фінансової) підтримки урядів Німеччини та Швейцарії, оголошує збір заявок на участь у проведенні шостого фестивалю про місто і його суспільство – «Майстерня міста».

Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» – це платформа для спілкування громади (громадських організацій та активістів, представників бізнесу і міської влади) з тем міського розвитку.

Перший фестиваль відбувся у Полтаві в 2016 році та охопив близько 2000 учасників. Відтоді фестиваль став щорічним, а у 2019 році фестиваль «Майстерня Міста» мав у програмі понад 50 заходів для дорослих і дітей. Всього учасниками фестивалю у 2019 році стало понад 20 000 полтавців. У 2020 році проходив у змішаному форматі – онлайн та офлайн.

Головна мета – залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення громади.

Шостий урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста 2021» відбудеться 7-11 вересня 2021 року.

Місце проведення – Театральна площа.

Тема цьогорічного фестивалю «Майстерня міста 2021» - «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО».

«Майстерня міста 2021» – це :

- Місце для спільних зустрічей влади, бізнесу і громади, підвищення рівня свідомості населення та інформування мешканців Полтави та приєднаних територій щодо місцевих ініціатив та проєктів (дискусії, круглі столи, воркшопи тощо);

- Майстерня як імпульс для розвитку громади та залучення всіх її мешканців до процесу оновлення, в тому числі за участі жителів 55 приєднаних сіл, що ввійшли до складу Полтавської міської територіальної громади (спільні акції по оновленню та облаштуванню територій, благоустрою, озелененню, презентація цікавих ековідповідальних рішень – живі стіни, вазони власними руками; свято села, ОСН, мікрорайону, двору, тощо);

- Місце для презентації і обговорення новаторських ідей та пропозицій щодо розвитку міста та сіл громади, покращення громадських просторів, демонстрації цікавих рішень та пропозицій урбаністів, дизайнерів, в тому числі з питань безбар’єрності, інклюзії, доступності (дискусії, конкурси, виставки, майстер-класи, тощо);

- Демонстрація альтернативних ідей використання громадського та культурного простору (покази фільмів; цікаві заняття на площах, в парках, скверах, дворах; майстер класи для дітей, квести, тощо).

- Популяризація немоторизованих видів транспорту.

Щоб стати одним із організаторів заходів в рамках урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста 2021» необхідно заповнити анкету і подати її до 15 червня 2021 року на електронну адресу КО «Інститут розвитку міста» irm2030poltava@gmail.com. Полтавська міська рада та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» будуть надавати фінансування заходам, що відповідають тематиці та формату фестивалю.

Нагадаємо, раніше Полтавців запрошують взяти участь у конкурсі на розробку плану розвитку Прирічкового парку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #місто #розвиток #урбанізація #проєкт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...