Новини компаній
11:00, 17 травня
Надійне джерело

Барельєф на стіні

Новини компаній
Барельєф на стіні

Барельєф на стіні

Виготовлення барельєфів, скульптурного живопису і рельєфних картин на стіні від дизайн студії Романа Москаленка - 095 105 42 85.

Мистецтво барельєфу в дизайні інтер'єрів з часом видозмінюється і стає все більш багатогранним, маючи великий попит у професійних дизайнерів не тільки в класичних, але і в сучасних інтер'єрах. Барельєф - це не звичайний декор на стіні, а мистецтво яке дозволяє отримати на певній ділянці стіни красиве, об'ємне і дуже стильне зображення.

Іноді барельєф може бути виготовлений як окреме настінне панно або бути в поєднанні, наприклад з інтер'єрним водоспадом і настінним живописом по рельєфу, це залежить від концепції інтер'єрної композиції і стилю приміщення.

Найчастіше в барельєфах зображуються рослини, птиці або тварини. Для інтер'єрів в сучасних стилях ми застосовуємо більш абстрактні візерунки або класичні форми, але із застосуванням незвичайних текстур і матеріалів.

При створенні барельєфів можна використовувати спеціальні плити, з нанесеним малюнком (їх виготовляють в майстерні студії і потім кріплять до стіни) або використовувати техніку, яка передбачає поетапне нанесення рельєфу на стіну.

Барельєф на стіні, фото-1

Настінний рельєфний живопис

Мистецтво розпису стін і стель в поєднанні з рельєфом має свою багатовікову історію. Ці технології згодом удосконалюються і проходять різні етапи свого розвитку. Різновиди декоративного розпису по рельєфу запропоновані нашою студією мають свої особливості і технології. 

Сучасні текстури металів в настінних барельєфах і рельєфних картинах, трохи схожі на новеньку (чеканку) карбування, але у карбування не може бути такого великого об'єму і такої глибини відображення. Це абсолютно новий вид барельєфного мистецтва створений саме нашими фахівцями і який не має аналогів.

Досить цікаві інтер'єрні композиції можна отримати, поєднуючи розпис стін і різні види рельєфів, як результат такого симбіозу ми отримали настінний рельєфний живопис. Техніка рельєфного розпису завжди вважалася дуже «примхливою», такі картини сприймаються дуже вишукано, їх застосовують переважно для інтер'єрних композицій, виконаних в осучасненому класичному стилі, а також стилях бароко та ампір.

Рельєфна картина на стіні

При створенні рельєфної картини на стіні, важливо правильно підібрати освітлення, адже поєднання барельєфу із декоративним освітленням дозволяє досягти чудового візуального ефекту, тоді всі опуклості рельєфного зображення видно більш чітко. Як правило, рельєфні картини намагаються розмістити на стіні навпроти вікна, при цьому освітлення картини буде змінюватися в залежності від часу доби.

При грамотному поєднанні об'єму і розпису, в приміщенні можна домогтися неймовірних художніх і візуальних ефектів. Зараз все більше з'являється попит на рельєфні картини, в яких поєднуються барельєфні зображення і лінія перспективи, вони в деякому роді нагадують 3D технологію, створюючи оптичну ілюзію.

Сучасні рельєфні картини часто зводять в ранг творів мистецтва, в залежності від майстерності скульптора і технік виготовлення їх художня цінність може бути дуже високою.

Наша дизайн студія є одним з лідерів на ринку України зі створення барельєфів і рельєфних картин на стіні. Ми готові створити ексклюзивні барельєфні картини будь-якої складності, які будуть довгі роки радувати Вас і дивувати Ваших гостей.

Додаткова інформація для того щоб зробити замовлення та більш детально ознайомитись із  різновидами барельєфів в розділі - рельєфні картини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Барельєф на стіні #Роман Москаленко #дизайн-студія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...