• Головна
  • Президент України анонсував створення вишу, в якому готуватимуть фахівців з кібербезпеки
08:30, 12 травня
Надійне джерело

Президент України анонсував створення вишу, в якому готуватимуть фахівців з кібербезпеки

Президент України анонсував створення вишу, в якому готуватимуть фахівців з кібербезпеки

З метою більш ґрунтовної протидії кіберзлочинам в Україні передбачається створення закладу вищої освіти зокрема – для підготовки фахівців у сфері кібербезпеки. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час інтерв’ю українським телеканалам у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» у Києві.

Глава держави зазначив, що сьогодні загрози інформаційній безпеці та кіберзагрози можуть становити не меншу небезпеку для держави, ніж ворожа зброя. Для протидії цим загрозам було створено центр кібербезпеки, презентація якого відбудеться найближчим часом. Кіберцентр співпрацюватиме з українськими та міжнародними розвідками держав-партнерів. До роботи в ньому залучать велику кількість аналітиків з України, Європи та США.

«Ми будемо відкривати новий потужний університет. Презентація його також практично готова. Університет, у якому будуть саме професії, пов’язані з безпекою держави і безпекою людини. Кібербезпека – один з найголовніших факультетів цього університету», – повідомив Президент.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України, до нього відбиратимуть найкращих вступників, яким буде створено сприятливий простір для навчання та надаватимуться високі стипендії.

«Будуть побудовані сучасні лабораторії, кібер- і біохімічні центри. Вони будуть одразу отримувати знання, теорію і практику. Також туди буде відбір потужних викладачів, передусім українців, але також будуть залучені спеціалісти з-за кордону. Всі отримуватимуть дуже високу заробітну плату, незважаючи на те, з якої країни вони приїдуть. Цей університет готуватиме професійних людей, напрям яких – безпека нашої країни, які після цього університету повинні будуть працювати саме на державу», – наголосив Володимир Зеленський.

Крім того, наразі опрацьовується питання підготовки фахівців, які займатимуться забезпеченням кібербезпеки країни, людей та всього цифрового простору.

 Читайте також: Міністерство освіти та науки готується до запуску НУШ у 5-9 класах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#університет #освіта #Україна #кіберполіція #кібербезпека #безпека в інтернеті

Коментарі

Оголошення
live comments feed...