• Головна
  • У Полтаві оголосили конкурс на посаду директора парку «Перемога»
14:30, 11 травня
Надійне джерело

У Полтаві оголосили конкурс на посаду директора парку «Перемога»

У Полтаві оголосили конкурс на посаду  директора парку «Перемога»

Директор парку «Перемога» Лаврентій Заркуа звільнився зі своєї посади. Відтак, департамент культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради оголосив конкурс на заміщення посади директора Полтавського міського парку культури та відпочинку «Перемога».

Відповідне оголошення опублікували на сайті Полтавської міської ради. До участі у конкурсі допускаються особи, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, досконало володіють державною мовою та персональним комп'ютером та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

До заяви про участь у конкурсі додаються такі документи: особова картка (форма П-2), біографічна довідка, дві фотокартки 4х6, копії документів про освіту, копія паспорта, копія військового квитка (при наявності) з відміткою військкомату, копія трудової книжки, заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу (до 5 червня) за адресою: м. Полтава, майдан Незалежності, 5, каб. 24 або не електронну пошту: dkms@rada-poltava.gov.ua.

Читайте також: Де у Полтаві буде планове відключення світла?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк перемога #реорганізація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...