• Головна
  • Померла професорка медичного університету Тетяна Дев’яткіна
13:39, 11 травня
Надійне джерело

Померла професорка медичного університету Тетяна Дев’яткіна

Померла професорка медичного університету Тетяна Дев’яткіна

8 травня 2021 року перестало битися серце професора Тетяни Олексіївни Дев’яткіної. Учений-фармаколог, доктор медичних наук, професор кафедри експериментальної і клінічної фармакології з клінічною імунологією та алергологією Полтавського державного медичного університету Тетяна Олексіївна Дев’яткіна цими травневими днями відійшла у Вічність. 

Усе своє професійне життя вона присвятила підготовці молодих учених, формуванню їх практичних і теоретичних поглядів на світ і сенс життя, завдяки життєвому досвіду, фундаментальним знанням та педагогічній майстерності виховала не одне покоління учнів і незліченну плеяду здобувачів вищої освіти.

Професор Тетяна Олексіївна Дев`яткіна залишиться у пам`яті безмежно доброю, чуйною людиною, викладачем і колегою, яка підтримувала кожного у важку годину, надихаючи оточуючих служити професії і добру.

« Це непоправна втрата для науки, для молодого покоління та людей, яким вона допомагала у житті і навчанні. Адміністрація та профспілковий комітет Полтавського державного медичного університету висловлює глибокі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті професора Дев’яткіної Тетяни Олексіївни. Вічна пам`ять світлій Людині і талановитому Ученому!» - сказано у повідомленні ПДМУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#некролог #вічна пам'ять #вчена

Коментарі

Оголошення
live comments feed...