• Головна
  • У Полтаві рятувальники допомогли дитині, яка проткнула шию металевим прутом(ФОТО)
10:20, 8 травня
Надійне джерело

У Полтаві рятувальники допомогли дитині, яка проткнула шию металевим прутом(ФОТО)

У Полтаві рятувальники допомогли дитині, яка проткнула шию металевим прутом(ФОТО)

Вчора, 7 травня 6-річний малюк грався на подвір'ї та впав на іржаві залишки металевого стільця. Конструкція проштрикнула хлопчику шию.

Рятувальники відрізали металеву конструкцію та передали дитину лікарям для проведення операції, щоб витягти залишки стільця із шиї малюка. Про це повідомили на своїй сторінці у Фейсбук Головне управління ДСНС України у Полтавській області.

Одразу після того, як хлопчика привезли до дитячої клінічної лікарні, йому провели повну діагностику та залучили до його порятунку велику кількість лікарів. Вночі, полтавські медики провели складну операцію, яка тривала більше години. За життя хлопчика боролися кілька бригад лікарів. Серед них були не тільки лікарі дитячої лікарні, а й обласний судинний хірург, щелепно-лицьовий хірург, хірург-ендоскопіст та професор медуніверситету. На щастя, операція пройшла успішно і хлопчика перевели до реанімаційного відділення. Як сказали лікарі,цей хлопчик народився в сорочці, адже металевий штир не зачепив магістральні судини. Наразі,стан хлопчика - стабільно тяжкий. Скільки часу піде на реабілітацію,лікарі поки не можуть сказати. Але зараз життю хлопчика нічого не загрожує.

#рятувальники #дитина #життя
Оголошення
live comments feed...