• Головна
  • Які заходи заплановано у Полтаві до Дня пам’яті і примирення?
13:30, 7 травня
Надійне джерело

Які заходи заплановано у Полтаві до Дня пам’яті і примирення?

Які заходи  заплановано у Полтаві до Дня пам’яті і примирення?

Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського опублікував на своїй сторінці у Фейсбук заходи, що проводитимуться у Полтаві до Дня пам’яті і примирення та 76 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Заходи приурочені до цих подій розпочалися вже сьогодні.

7 травня об 11:00 відбулася зустріч з автором книги “У вересні 1941-го. Київське оточення. Спогади, свідчення, документи” Олегом Скирдою.

А також із 7 по 12 травня триватиме соціально-відповідальна акціязі збору експонатів від громади до Дня пам’яті і примирення “Зберегти, не можна втратити!”.

Завтра, 8 травня, до Дня пам’яті і примирення буде запущено флешмоб у соціальних мережах #Розкажи. Ця ініціатива спонукає розповісти про своїх рідних, які брали участь у Другій світовій війні.

Ще цього дня проведуть онлайн-виставка «Перший день миру в історичних світлинах: травень 1945-го року». Та можна буде переглянути відеоролик «Друга світова війна і пам’ятки рідного краю».

9 травня відбудеться авторська онлайн-екскурсія Наталії Кузьменко «Полтавщина в роки Другої світової війни», приурочена до 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Які заходи  заплановано у Полтаві до Дня пам’яті і примирення?, фото-1

А Департамент культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради запрошує молодь та мешканців громади долучитися до онлайн-марафону «Пам’ять у віршах»:

"Маєш або бажаєш створити власний вірш, присвячений подіям Другої світової війни,до 11 травня 2021 року надішли його текст на електронну адресу: vrmp.dkms@gmail.com (з приміткою «Пам’ять у віршах»), зазначивши:

назву віршу,

ім’я та прізвище автора вірша,

контактний телефон.

Вірші повинні бути тематичні авторські та написані українською мовою. Надіслані вірші учасників будуть оформлені в тематичну онлайн-збірку та опубліковані до 13.05.2021 на наших сторінках в соціальних мережах фейсбук, телеграм та інстаграм", - зазначила прес-служба Полтавської міської ради.

Також Полтавська міська рада запрошує всіх 9 травня на 9 годину ранку до Вічного вогню на Меморіал Солдатської Слави, аби разом вшанувати пам'ять про наших дідів та прадідів, які вибороли для нас перемогу ціною власного життя, та покласти квіти полеглим визволителям.

"Полтавці, не забуваймо вічні істини: людина живе доти, доки про неї пам'ятають. Ваш подвиг, дорогі ветерани, ми будемо пам'ятати завжди!" - закликає Міська рада.

Нагадаємо, раніше Полтавський краєзнавчий музей презентував віртуальну виставку великодніх писанок

#Полтавщина #музей #перемога #друга світова війна #краєзнавчий музей

Коментарі

Оголошення
live comments feed...