• Головна
  • Найбільша котельня Полтави не працюватиме три тижні
17:31, 4 травня
Надійне джерело

Найбільша котельня Полтави не працюватиме три тижні

Найбільша котельня Полтави не працюватиме три тижні

12 квітня завершився опалювальний сезон. Відтак, “Полтаватеплоенерго” готується до наступного опалювального періоду. Традиційно влітку зупиняють роботу котелень для планових ремонтів. Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, які задіяні у її роботі. У середньому ремонт не перевищує 10 діб.

Але є винятки. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, 36, що у мікрорайоні Алмазний, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту ледь не на три тижні: з 31 травня до 17 червня включно, повідомили у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”. Це означає, що в період зупинки роботи котельні, споживачі залишаться без постачання гарячої води.

У графіку підприємства вказано, що з 31 травня по 17 червня не працюватиме котельня по вул. Ціолковського, 36 (окрім обслуговування будинків по вул. В.Тирнівська, 14,18, вул. Г.Сталінграду, 7, 8-А, 9). Дата включення котельні в роботу – 18 червня.

Вже традиційно, в графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної, центрального теплового пункту чи насосної, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки цим випробуванням фахівці підприємства можуть спрогнозувати місця можливих поривів на мережах, оперативно усунути небезпечну ситуацію і, таким чином, запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг. Для споживачів ця інформація корисна іще й тим, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, які подовжать термін зупинки котельні, а значить, і період відсутності послуги з постачання гарячої води влітку. Тож і цьогоріч «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.

#Полтаватеплоенерго #ремонт #труба
Оголошення
live comments feed...