• Головна
  • У Полтаві оголосили конкурс селфі до Дня матері
14:30, 1 травня
Надійне джерело

У Полтаві оголосили конкурс селфі до Дня матері

У Полтаві оголосили конкурс селфі до Дня матері

Інтернет-фотоконкурс під назвою «Селфі із мамою» оголосили у Департаменті культури, молоді та сімї Полтавської міської ради. Він присвячений Дню матері, який в Україні відзначатимуть 9-го травня. Для участі у конкурсі вам потрібно із 1 по 10 травня надіслати фото у електронному форматі на пошту: dkms@rada-poltava.gov.ua (з приміткою Фотоконкурс «Селфі з мамою»). Також зазначити імя та прізвище автора. Взяти участь у конкурсі можуть всі жителі Полтавської міської територіальної громади.

-До Фотоконкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів, чорно-білі та кольорові, зроблені за останні два роки. Надсилайте фото, що відзначаються оригінальністю, несподіваним ракурсом, креативністю та гарною якістю, - пишуть організатори.

Надіслані фото із 11 по 16 травня будуть приймати участь у голосуванні на Facebook-сторінці Відділу реалізації молодіжної політики та сім’ї Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради 

Переможця та призерів оберуть за найбільшою кількістю вподобайок. А авторів переможних селфі із мамою відзначать приємними сюрпризами.

Раніше у Полтаві пропонували зробити селфі на фоні пам'ятників видатним українцям.

Стежте за усіма новинами у нашому Telegram

#Полтава #конкурс #фото #селфі #День матері
Оголошення
live comments feed...