• Головна
  • Троє благодійників з Полтавщини стали лауреатами конкурсу «Благодійна Україна-2020»
17:30, 30 квітня
Надійне джерело

Троє благодійників з Полтавщини стали лауреатами конкурсу «Благодійна Україна-2020»

Троє благодійників з Полтавщини стали лауреатами конкурсу «Благодійна Україна-2020»

Національна експертна рада визначила кращих благодійників в Україні у рамках Національного конкурсу “Благодійна Україна – 2020”.

У переліку лауреатів – троє переможців-благодійників з Полтавщини, йдеться на сайті конкурсу.

Переможців цього року визначали в 19-ти основних, 3-ох індивідуальних та 3-ох спеціальних номінаціях. Найбільше заявок надійшло у такі номінації: «Благодійність в соціальній сфері» – 143 заявки, «Колективне волонтерство» – 90 заявок, «Благодійність в охороні здоров’я» – 81 заявка.

Через локдаун у Києві оргкомітет конкурсу прийняв рішення не проводити нагородження онлайн, а оголосити лауреатів конкурсу: у кожній номінації – трійка найкращих.

«Ми всі скучили за спілкуванням за межами наших ґаджедів, тому хочемо зустрітися з усіма вами та вручити кожному особисто нагороди, поспілкуватися і роззнайомитися краще, обговорити тенденції розвитку благодійності останнього року, почути з вуст у вуста проблеми та порадіти вашим досягненням. Церемонію нагородження ми плануємо провести офлайн за більш сприятливих умов, сподіваємося, що у травні це стане можливим. Звісно, з дотриманням усіх необхідних умов задля безпеки нашого здоров’я. Ми повідомимо всім лауреатам заздалегідь де і коли відбудеться церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020»,  - повідомляє прес-служба конкурсу.

У номінації “Благодійність середнього та малого бізнесу” один з лауреатів ТОВ “Агрофірма “ім. Довженка” агропромхолдингу АСТАРТА- Київ (Полтавська обл.).

У номінації “Молодіжні благодійні ініціативи” лауреатом став волонтерський загін “Єдність” УМСА (Полтавська обл.).

А в номінації “Добро починається з тебе” – волонтерський загін “Позитив” Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19.

Вітальне слово учасникам конкурсу від Президента Асоціації благодійників України та Голови оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна» - Олександра Максимчука

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#благодійність #конкурс #Полтавщина #карантин
Оголошення
live comments feed...