• Головна
  • Вибори ректора полтавського вишу відбудуться восени
15:00, 30 квітня
Надійне джерело

Вибори ректора полтавського вишу відбудуться восени

Вибори ректора полтавського вишу відбудуться восени

Міністерство освіти та науки України випустило наказ про оголошення конкурсів на заміщення посад ректорів ряду вишів, зокрема Полтавського національного педагогічного університету імені В Г. Короленка. Згідно з документом, що оприлюднили на сайті Полтавського педагогічного, голосування відбудеться 29 вересня 2021 року.

Перша спроба обрати ректора ПНПУ відбулася 14 квітня. Тоді, в другому турі, голосували за двох кандидатів – докторку педагогічних наук, професорку Марину Гриньову і доктора географічних наук, професора Сергія Шевчука. Марина Гриньова, за підсумками голосування, здобула більшість голосів – 211 (49,65%), але для перемоги цього не вистачило – необхідно 50% + 1 голос.

Більше десяти років ПНПУ очолював Микола Степаненко, колишній декан факультету філології та журналістики. Микола Іванович Степаненко керував закладом два терміни, тож балотуватися втретє він не міг.

Зараз Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка  очолює Сергій Шевчук, призначений міністром освіти і науки України.

Нагадаємо, раніше Ректора Полтавського педагогічного університету оберуть у другому турі

#ректор #вибори #університет
Оголошення
live comments feed...