• Головна
  • Ректора Полтавського педагогічного університету оберуть у другому турі
12:28, 8 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Ректора Полтавського педагогічного університету оберуть у другому турі

Ректора Полтавського педагогічного університету оберуть у другому турі

7 квітня у Полтавському національному педагогічному університеті відбулися вибори ректора. Як ми вже повідомляли, на посаду претендували троє кандидатів – професори Марина Гриньова, Сергій Шевчук та Василь Фазан.

Згідно з протоколом виборчої комісії, що оприлюднили на сайті навчального закладу,кандидати отримали таку кількість голосів:

Марина Гриньова 181 голос (40,86%)

Сергій Шевчук 190 голосів (42,89%)

Василь Фазан – 38 (8,58%).

Не підтримали жодного кандидата 11 виборців (2,48%).

Відповідно до змін до закону про вищу освіту якщо у виборах взяли участь два і більше кандидатів, але жоден з них не набрав більше 50% голосів, то на сьомий календарний день після проведення першого туру проводиться другий тур виборів.

Тому у другому турі виборів змагатимуться двоє кандидатів – Марина Гриньова та Сергій Шевчук. На своїй сторінках у фейсбук вони так прокоментували хід виборів:

" Вітаю Друзі! Сьогодні неймовірно напружений і насичений день. Відчуваю неабиякий сплеск емоцій та енергії! Ваша підтримка відчутна і безмежна! Дякую Всім і одноосібно кожному!" - пише Марина Гриньова.

"Щиро дякую викладачам, співробітникам та здобувачам освіти за підтримку Програми спільної роботи по розбудові Університету! Перемога в першому турі свідчить - ми на правильному шляху! Разом ми змогли багато, разом ми зможемо все!" - написав Сергій Шевчук:

Ректора Полтавського педагогічного університету оберуть у другому турі, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #ректор #університет
Оголошення
live comments feed...