• Головна
  • На Великодні свята Полтавщина залишиться у «червоній» зоні
12:30, 30 квітня 2021 р.
Надійне джерело

На Великодні свята Полтавщина залишиться у «червоній» зоні

На Великодні свята Полтавщина залишиться у «червоній» зоні

Сьогодні, 30 квітня, відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Євгена Рички.

Під час наради обговорювали епідемічну ситуацію на території Полтавської громади та виконання обмежувальних протиепідемічних заходів «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Директор Департаменту охорони здоров'я Сергій Котов розповів про епідемічну ситуацію в місті та вакцинацію.

На Великодні свята Полтавщина залишиться у «червоній» зоні, фото-1
На Великодні свята Полтавщина залишиться у «червоній» зоні, фото-2
На Великодні свята Полтавщина залишиться у «червоній» зоні, фото-3
На Великодні свята Полтавщина залишиться у «червоній» зоні, фото-4

Наприкінці засідання було вирішено:

1. Керівникам підприємств, установ, організацій та установ усіх форм власності забезпечити дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів «червоного» рівня епідемічної небезпеки, відповідно до протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.04.2021 №20.

2. Полтавському відділу поліції ГУНП в Полтавській області, Управлінню патрульної поліції в Полтавській області, ПМУ ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області забезпечити постійний контроль виконання на території Полтавської громади заходів відповідно до «червоного» рівня епідемічної небезпеки та забезпечити контроль за дотриманням карантинних заходів під час святкування Великодня.

3. Завідувачу Полтавського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України України» Віктору Северину продовжити проведення щоденного моніторингу та аналізу епідемічної ситуації із захворюваності на коронавірусну хворобу.

4. Директору Департаменту охорони здоров'я Полтавської міської ради Сергію Котову продовжити роботу із забезпечення якісного надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу та моніторингу дотримання санітарно-протиепідемічного режиму у закладах охорони здоров'я.

Читайте також: Полтавщина може зовсім скоро вийти з "червоної зони" карантину

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцина #коронавірус #Україна #Полтава #карантин #червона зона
Оголошення
live comments feed...