• Головна
  • Робота для студентів у Німеччині на літо 2021
Новини компаній
09:08, 27 квітня 2021 р.

Робота для студентів у Німеччині на літо 2021

Новини компаній
Робота для студентів у Німеччині на літо 2021, фото-1

Літо, канікули, нова країна та додатковий заробіток. Студенти українських вишів мають чудову можливість поїхати на роботу до Європи під час літніх канікул в університеті. Німеччину на літо українська молодь обирає вже не один рік поспіль. Причин цьому декілька: аби поїхати на роботу не потрібно мати велику суму грошей, ця країна поблизу України, а ще на роботу можна поїхати без знань іноземних мов.

За сезон звичайний український студент без досвіду роботи та знань мов у Німеччині може заробити від 2400 до 5000 євро, і це одна із найвагоміших причин. Робота в Німеччині для студентів на літо 2021 це чудова можливість заробити та провести літо з користю. Поїхати ж працювати до німців можна завдяки програмі ZAV в Україні, детальніше ознацомитися з інформацією ви можете на сайті https://germanyzav.com.ua/ua/.

Програма ZAV для студентів. Що це і як скористатися?

Програма ZAV для студентів — це студентська практика від федеративного агентства зайнятості в Німеччині. Легальна робота для студентів в Німеччині та заробіток можливий завдяки програмі ZAV. Робочий сезон в Німеччині починається влітку та триває 2–3 місяці. За один місяць українці в середньому заробляють від 1500 до 1800 євро.

Які є вакансії?

Вакансії для студентів в Німеччині діляться на два види: без знань мови та зі знанням німецької та англійської мови.

Без знань іноземної мови робота для українських студентів в Німеччині зосереджена на полях: це збір різних ягід та фруктів, сортування та різна робота на полі. Найпопулярніші вакансії без знання іноземної мови:

  • збір чорниці,
  • збір полуниці,
  • збір різних ягід.

Вакансії зі знанням німецької чудово підходять студентам факультетів з вивченням іноземних мов. Завдяки такому досвіду під час літніх канікул можна не тільки заробити непогану суму, а ще практикувати свої знання з німецької чи англійської. Вакансії зі знанням мови у сфері обслуговування:

  • робота офіціантом,
  • помічник на кухні,
  • робота в кафе або ресторані,
  • прибирання номерів.

Для того, щоб стати одним з учасників студентської програми Zav потрібно зареєструватися на сайті https://germanyzav.com.ua/ua/registration/, мати біометричний паспорт з активним лімітом і бути студентом українського університету. Обрати вакансії можна самостійно, крім того, до Німеччини можна поїхати зі своїми друзями чи зі своєю парою. Робота в Німеччині для студентів, це не просто робота, це можливість виповнити свої мрії та здобути незабутній досвід. Ваше літо стане незабутнім та яскравим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...