• Полтавський спортсмен завоював «золото» та два «срібла» на міжнародному турнірі з параплавання в Італії
15:00, 25 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Досить успішно виступила на відкритому міжнародному турнірі з параплавання паралімпійська збірна України. 6 плавців вибороли 22 нагороди: 8 золотих, 10 срібних та 4 бронзові медалі. Був серед них і полтавець Олексій Вірченко.

Полтавський спортсмен завоював «золото» та два «срібла» на міжнародному турнірі з параплавання в Італії, фото-1

Міжнародний турнір проводився серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору. Проходив із 13-19 квітня 2021 року у місті Ліньяно Саббьядоро, Італія. У турнірі взяли участь 194 спортсмени з 54 країн світу. Головною метою участі у змаганнях було проходження спортсменами медичної класифікації до Паралімпійських ігор у Токіо.

Олексій Вірченко здобув перше місце на дистанції 50 метрів вільним стилем, та другі місця у запливах 100 метрів на спині і 100 метрів батерфляй. Тренує спортсмена Ілля Калайда.

Чемпіонат Європи з плавання заплановано на 16-22 травня 2021 року в Мадейрі, де продовжиться боротьба за путівки до Токіо.