• Головна
  • Підприємництво та впевненість: на Полтавщині реалізують новий проєкт серед жінок
10:30, 22 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Підприємництво та впевненість: на Полтавщині реалізують новий проєкт серед жінок

Підприємництво та впевненість: на Полтавщині реалізують новий проєкт серед жінок

На Полтавщині триває реалізація проєкту "Крила" щодо зайнятості і мотивації до праці і підприємницької діяльності жінок у сільській місцевості. До цієї ініціативи долучилася служба зайнятості.

Проєкт “Крила” впроваджується організацією Pact Ukraine спільно з благодійною організацією "Світло надії" БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope» та залученням бізнес-партнера Агропромхолдингу Astarta-Kyiv за фінансової підтримки Уряду Канади.

Нещодавно експертки проєкту зустрічалися із керівниками громад, а саме: Миколою Скрильником, селищним головою Біликів та Олександром Троцьким, селищним головою Козельщини. Про це повідомила благодійна організація на своїй сторінці у Фейсбук.

Передали техніку (ноутбук та принтер) для використання в громаді. Також предметно обговорили хід реалізації проєкту "Крила", зокрема, можливі сфери зайнятості для жінок.

Підприємництво та впевненість: на Полтавщині реалізують новий проєкт серед жінок, фото-1

Проєкт «Крила» пропонує:

- мотивацію та наснагу – як повірити в свої сили, як ставити цілі і рухатися у напрямку їхньої реалізації, де шукати підтримку в громаді, як отримати підтримку близьких;

- здобуття навичок із працевлаштування – де шукати роботу, як скласти резюме, як пройти співбесіду;

- навички з започаткування бізнесу – як зареєструвати бізнес, як вести фінансовий облік, як просувати товар чи послугу;

- підтримку для жінок-підприємниць – обладнання (на конкурсній основі) та менторський супровід;

- навчання комп’ютерній грамотності та IT-технологіям.

Реалізація проєкту направлена на те, щоб сільські жінки та мешканки областіз уразливих груп повірили в свої сили, мали достатньо знань і навичок для трудової діяльності, перебували в дружньому розвиваючому середовищі, яке б сприяло зміцненню їхнього потенціалу, і зрештою були працевлаштовані або залучені до самозайнятості через підприємництво.

На Полтавщині проєкт працює в обласному центрі та чотирьох об’єднаних територіальних громадах: Козельщинській, Глобинській, Шишацькій та Білицькій.  Проєкт діятиме в обласному центрі та чотирьох об'єднаних територіальних громадах до березня 2025 року.

Читайте також: Експерт пояснив, чи можуть продовжити навчальний рік через карантин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #жінки #гендерна рівність
Оголошення
live comments feed...