• Головна
  • Офтальмологи полтавського центру «Іріс» виконали унікальну операцію з лікування глаукоми
12:30, 22 квітня
Надійне джерело

Офтальмологи полтавського центру «Іріс» виконали унікальну операцію з лікування глаукоми

Офтальмологи полтавського центру «Іріс» виконали унікальну операцію з лікування глаукоми

Відтепер для полтавців стало доступним мега сучасне лікування глаукоми – передову методику освоїв Офтальмологічний центр «Іріс». Лікар центру Тетяна Д'яконова виконала серію унікальних оперативних втручань за допомогою надсучасного лазера Vitra 810. Таких в Україні всього п’ять, і один з них тепер у центрі офтальомології «Іріс».

З даними Всесвітньої організації охорони здоров’я глаукома вражає щорічно 65 мільйонів людей і є головною причиною сліпоти.

SubCyclo – це новий не термічний метод лікування глаукоми, створений за принципом транссклеральної циклофотокоагуляції. Процедура знижує внутрішньоочний тиск шляхом стимуляції цилітарного тіла і увеослерального шляху відтоку водянистої вологи буз деструктивних наслідків. Зонд SubCyclo разраблений на основі запатентованої технології SubLiminal.

Термічна транссклеральна циклофотокоагуляція є еффективным засобом лікування глаукоми, що зменшуєутворення водянистої вологи в циліарному тіліока, знижуючи внутрішньоочний тиск.

«Оскільки методика не є деструкитивною, її можна використовувати на ранніх стадіях хвороби у пацієнтів з відкритокутовою і закритокутовою глаукомою, а не тільки у випадках, що не піддаються лікуванню, і за потреби процедуру можна повторювати» , - сказав лікар Нассіма Бенхачі з клініки Сен-Жозеф,Париж, - більше того, це швидка і проста процедура, котру ми можемо виконати під місцевою анестезією за дві хвилини».

« Ми дуже раді такому прориву у медицині, адже це лікування відтепер буде доступне мільйонам людей, хворим на глаукому. Здатність знизити внутрішньоочний тиск безпечно, з додатковими перевагами швидкості і зручності для пацієнтів та хірургів- це прогрес у лікування глаукоми» - підкреслив Жан-Марк Жендр, генеральний директор Quantel Medical.

#медицина #глаукома #лікування Іріс
Оголошення
live comments feed...