• Головна
  • «Ситуація критична. Можливо, доведеться йти на локдаун» - директор ТДВ «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко
12:30, 20 квітня 2021 р.
Надійне джерело

«Ситуація критична. Можливо, доведеться йти на локдаун» - директор ТДВ «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко

«Ситуація критична. Можливо, доведеться йти на локдаун» - директор ТДВ «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко

З 15 квітня Полтава та область живуть в умовах «червоної» карантинної зони. Особливо суворі обмеження у галузі транспортних перевезень. Нагадаємо:

Заборонено на території області здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним (міським, внутрішньообласним тощо) та залізничним транспортом у межах Полтавської області, крім транзитних перевезень та перевезень:

- працівників/персоналу підприємств, установ, організацій, що віднесені до об’єктів критичної інфраструктури (медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду, управління служби безпеки України, збройних сил України, закладів освіти та осіб що супроводжують вихованців навчальних закладів визначених у підпункті 3.10, рятувальних підрозділів тощо), за перепустками, виданими за місцем прикладання праці, а також виданих органами місцевого самоврядування за місцем проживання/роботи.

Крім того, транспорт має право працювати з 6 до 10 та з 16 до 19 години. Яка ж ситуація у зв’язку з цим склалася в ТДВ «Полтаваавтотранс»? Коментує директор Сергій Бутко:

« Станом на сьогодні у порівнянні з минулим тижнем пасажиропотік скоротився більше ніж у тричі. Аналогічно і кількість рейсів зменшилася відсотків на 60. Скоротилися приміські та внутрішньообласні рейси, які потрапили у обмеження. Міжобласні поки що здійснюються у нормальному режимі. Міжнародні теж. А міжіміські тільки у часових рамках. Плюс до цього пасажири ж їдуть лише ті, хто має посвідчення. У нас вчора на одній з автостанцій було продано лише два квитки. Тому будемо приймати рішення – що робити нам далі. Ситуація критична. Не виключаю, що підемо на локдаун, на повну зупинку. Можливо, у черговому режимі лишимо тільки центральний Автовокзал» - пояснив Сергій Бутко.

Отримати інформацію щодо наявності рейсів ви можете за телефонами

(095) 228 – 0000

(063) 228 – 0000

(096) 228 – 0000

Або на сайті Автовокзалу

Читайте також Як працює в умовах червоної зони Полтавський онкологічний диспансер?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автовокзал #рейси #погода
Оголошення
live comments feed...