• Головна
  • На Полтавщині пройдуть антитерористичні навчання
10:30, 20 квітня 2021 р.
Надійне джерело

На Полтавщині пройдуть антитерористичні навчання

На Полтавщині пройдуть антитерористичні навчання

СБУ продовжує планування і проведення заходів в рамках антитерористичних навчань на Полтавщині. Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту об’єктів масового перебування людей та інших потенційно небезпечних об’єктів інформує пресслужба відомства.

" Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам. У навчаннях беруть участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Тренувальні заходи проводяться в умовах максимально наближених до реальних та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян. Дякуємо громадянам за розуміння необхідності проведення антитерористичних навчань." - сказано у повідомленні.

Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

СБУ звертається до громадян України із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Крім того, просимо громадян інформувати правоохоронців за номером телефону довіри 0 800 501 482 у випадку:

· прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

· появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

· виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

· отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.

Читайте також: Увага! У Полтаві зникла 14 річна дівчинка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сбу #навчання #загроза
Оголошення
live comments feed...