• Головна
  • В інтернеті оприлюднили раритетне фото Полтави, датоване серединою ХХ століття
14:30, 20 квітня 2021 р.
Надійне джерело

В інтернеті оприлюднили раритетне фото Полтави, датоване серединою ХХ століття

В інтернеті  оприлюднили раритетне фото Полтави, датоване серединою ХХ століття

Світлина Полтави, датована серединою 20 сторіччя опублікована на cторінці спільноти History Ukraine у Twitter. Зазначається, що авторство належить американському фотографу Джеррі Куку.

"Село за полем соняшників. Фотограф Джеррі Кук. Полтава, 1958-1960 роки", – свідчить підпис під знімком.

Довідково: Джеррі Кук – відомий американський фотограф, котрий пройшов школу фотожурналістики від асистента у фотолабораторії до шефа фотослужби журналу Sports Illustrated. Він був одним з перших західних фотокореспондентів, яким після смерті диктатора Йосипа Сталіна був дозволений в'їзд в СРСР.

Джеррі (Юрій) народився в Росії в 1921 році. Однак у 1923 році його сім'я, яка втратила все в результаті революції, виїхала спершу до Італії, а згодом до Берліна та Індії

Вже звідти він перебрався в Нью-Йорк і почав працювати у фотоагентстві свого дядька, попутно освоюючи мистецтво фотографії. Зрештою Джеррі взяли на роботу редактором в новий журнал Life, потім він уклав контракт з Time Inc. у якості фотографа.

Кук говорив на п'яти мовах, відвідав п'ять континентів і більш ніж сто країн. Помер фотограф 27 жовтня 2005 року у віці 84 років -  інформує видання Обозреватель.

 Читайте також: У Полтаві збирають Великодній кошик для людей похилого віку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фото #Полтава #історія
Оголошення
live comments feed...