• Головна
  • Полтавська політехніка підписала договір про співпрацю з Черкаським державним технологічним університетом
09:00, 18 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Полтавська політехніка підписала договір про співпрацю з Черкаським державним технологічним університетом

Полтавська політехніка підписала договір про співпрацю з Черкаським державним технологічним університетом

15-го квітня між Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» в особі ректора Володимира Онищенка та Черкаським державним технологічним університетом в особі ректора Олега Григора підписано договір про співробітництво в освітній та науковій сферах та організацію програми мобільності здобувачів вищої освіти. Про це повідомляє пресслужба Полтавської політехніки.

Два виші підписали Меморандум про співробітництво в освітній та науковій сферах та договір про організацію програми мобільності здобувачів вищої освіти в обох провідних українських університетах. А це означає, що студенти матимуть можливість реалізовувати програму «подвійних дипломів», а викладачі – стажуватися в кращих наукових центрах країни.

«Провідні заклади вищої освіти України об'єднують зусилля! Окрім забезпечення надання якісних освітніх послуг і ефективної наукової діяльності, розвиваємо освітній тренд – внутрішня академічна мобільність!

Для студентів (бакалаврів, магістрів і здобувачів PhD) буде можливість повчитися місяць чи семестр у різних вишах. Поїхати, порівняти, повчитися у інших викладачів, відчути атмосферу в різних українських університетах – це унікально і прогресивно. Це і є суть університетської свободи!», - прокоментував ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко.

Також, Володимир Онищенко зазначив, що два університети планують організовувати спільні освітні і наукові заходи, форуми, конференції, конкурси, семінари, літні школи тощо.

У церемонії підписанні взяли участь ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко, проректорка з наукової та міжнародної роботи Полтавської політехніки Світлана Сівіцька, ректор Черкаського державного технологічного університету, професор Олег Григор, перший проректор Артем Гончаров та проректор з гуманітарно-виховних питань Черкаського державного технологічного університету Валентин Лазуренко. А сама церемонія відбулася в онлайн-форматі.

«Підписання двох важливих документів передбачає взаємообмін аспірантами та можливість отримати знання європейського рівня, поспілкуватися з провідними науковцями двох, без сумніву кращих університетів країни, запозичити кращий досвід та стимулювати інтерес студентської молоді до заняття науковою діяльністю», – підкреслив ректор Черкаського державного технологічного університету, професор Олег Григор.

Даний договір започатковує новий етап в історії співпраці у підвищенні рівня теоретичної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти університетів-партнерів, розширення їхніх можливостей у набутті досвіду проведення, впровадження результатів науково-дослідної роботи та обмін досвідом у сфері навчально-педагогічної роботи.

Читайте також: «На Полтавщині навчатимуть новим робітничим професіям» - Дмитро Лунін

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #ЗВО #університет #навчання
Оголошення
live comments feed...