• Головна
  • Перша партія вакцини Pfizer вже в Україні: кого нею щеплюватимуть в першу чергу
17:30, 16 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Перша партія вакцини Pfizer вже в Україні: кого нею щеплюватимуть в першу чергу

Перша партія вакцини Pfizer вже в Україні: кого нею щеплюватимуть в першу чергу

Сьогодні в Україну доставили перші вакцини в рамках механізму COVAX. 117 тисяч доз вакцини Pfizer-BioNTech Україна отримує безкоштовно. В першу чергу вакцина буде використана для щеплення персоналу і мешканців будинків для літніх людей. Потім - працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підкреслив:

«Держава Україна поставила перед собою чітку задачу – охопити щепленням від COVID-19 більшість дорослого населення України вже цього календарного року».

За кілька днів до поставки вакцин ЮНІСЕФ в рамках COVAX також доставив в Україну близько 140 тисяч шприців для розведення вакцини з розчинником та ін’єкцій та понад 1300 коробок для їх безпечної утилізації. Очікується, що розподіл вакцин буде таким: по 1170 доз у кожну з областей та в м. Київ.

«Торговельна назва вакцини Pfizer-BioNTech – це Comirnaty. Щеплення Comirnaty розпочнеться вже 18 квітня із Київської області. З 19 квітня – по всій Україні», - повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

В МОЗ повідомили, що поставки вакцин різних виробників в рамках COVAX продовжаться. Очікується, що до кінця 2021 року дозволять охопити щепленнями до 20% населення України.

Читайте також: Вчителів, які працюватимуть на ЗНО, будуть вакцинувати китайським препаратом, – Ляшко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #Полтавщина #вакцина #щеплення
Оголошення
live comments feed...