• Головна
  • "Епідемія COVID-19 починає йти на спад" - міністр охорони здоров'я Максим Степанов
16:30, 15 квітня 2021 р.
Надійне джерело

"Епідемія COVID-19 починає йти на спад" - міністр охорони здоров'я Максим Степанов

"Епідемія COVID-19 починає йти на спад" - міністр охорони здоров'я  Максим Степанов

 Ми витримали черговий стрибок захворюваності на COVID-19, і поступово ситуація почала покращуватися. Про це на своїй сторінці Фейсбук заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Також він пише: 

" Як і прогнозували наші експерти-епідеміологи, зростання кількості хворих тривало до початку квітня. Зараз у багатьох регіонах ситуація стабілізується. Вже 10 днів ми спостерігаємо спад захворюваності по Україні. Вчора був перший день, коли кількість виписаних із лікарень перевищила на 22,8% кількість госпіталізованих. Декілька областей, зокрема Івано-Франківська і Закарпатська, вийшли з червоної зони. Якщо подивитися на рівень госпіталізації, минулого тижня до лікарень потрапили на 2000 пацієнтів менше, ніж позаминулого. Також ми бачимо зниження кількості тих, хто захворів. Я дякую всім лікарям, які врятували безліч життів попри виснаження і небезпеку для власного здоров’я. Завдяки чіткій стратегії і вивіреним діям МОЗ українці змогли пережити пік третьої хвилі пандемії без паніки та з мінімальними обмеженнями. Наш адаптивний карантин, ефективність якого оцінили і в Європі, був певним балансом між життям країни, роботою підприємців і епідеміологією. Ми постійно тримали руку на пульсі, збільшуючи кількість ліжок із підведеним киснем відповідно до потреб, оновлюючи протоколи лікування, щоб максимально ефективно протистояти хворобі". 

При цьому Максим Степанов зауважує: поки що рано радіти і святкувати перемогу. Адже у деяких областях ситуація стабільно тяжка. Серед них і наша, Полтавська. 

"Київ, а також Хмельницька, Львівська та Полтавська області, продовжують перебувати в червоній зоні підвищеної епідемічної небезпеки, ситуація там залишається надскладною. Дуже важливо продовжувати дотримуватися встановлених обмежень і протиепідемічних заходів – носити маски, користуватися антисептиками, уникати скупчень людей. Бережіть себе і рідних!" - підсумував Максим Степанов. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здоров'я коронавірус #карантин
Оголошення
live comments feed...