• Головна
  • Палац спорту, льодові арени, гірськолижна база - все це обіцяють збудувати на Полтавщині до 2027 року
11:36, 15 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Палац спорту, льодові арени, гірськолижна база - все це обіцяють збудувати на Полтавщині до 2027 року

Палац спорту, льодові арени, гірськолижна база  - все це обіцяють збудувати на Полтавщині  до 2027 року

Полтавців продовжують знайомити зі стратегією розвитку Полтавщини до 2027 року.  Про її завдання під час брифінгу розповів перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін. Зокрема, він поінформував про те, що планують виконати в царині фізичного виховання та спорту. 

«Плануємо збудувати у Полтаві Палац спорту на 3 тисячі глядачів. Як для ігрових видів, так і для єдиноборств. Нині тривають перемовини з очільниками міста щодо виділення земельної ділянки. Державною стратегією кошти на його будівництво передбачені, – розповів Дмитро Лунін. – До кінця року заплановано завершити будівництво спортивно-видовищного комплексу на вулиці Петра Юрченка в обласному центрі. Там три басейни. Один із них на 50 метрів, відповідає всім стандартам для проведення не тільки всеукраїнських, а й міжнародних змагань. Також там є басейн для тренування і басейн для реабілітації».

Дмитро Лунін поінформував, що на минулій сесії обласної ради надано згоду на прийняття спорткомплексу в Гребінці на баланс області. Наголосив, що об’єкт необхідно зберегти. Працюють у регіоні й над забезпеченням належних умов для тренування спортсменів, які займаються веслуванням.

«Полтавщина є лідером в Україні з веслування на байдарках і каное. Маємо потужну команду, розраховуємо на медалі на Олімпіаді в Токіо. Треба забезпечити для дітей, які займаються веслуванням, сучасні умови для постійних тренувань протягом року, але й створити арену, щоб більше людей могли спостерігати, долучатися й розвивати цей вид спорту», – додав Дмитро Лунін.

За його словами, планується реконструювати гірськолижну базу у Стасях. Крім того, збудувати чотири льодові арени сумарною місткістю до 5 тисяч глядацьких місць у Полтаві, Горішніх Плавнях, Лубнах і Миргороді. Триває робота з визначення місць, де такі об’єкти можна розмістити. Потім за програмою Міністерства молоді та спорту на умовах співфінансування ці арени зводитимуть.

Перший заступник голови ОДА також розповів, що завершується розробка обласної програми розвитку спорту. Зазначив, що розвитком спорту у зв’язку з децентралізацією займатимуться і територіальні громади. Зокрема, передбачені два потужні напрямки – реконструкція інфраструктури і підтримка молодих тренерів. Запланована і вже розпочалася модернізація матеріально-технічної бази таборів оздоровлення та відпочинку обласного підпорядкування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #спорт #Полтава
Оголошення
live comments feed...