• Полтавська "Ворскла" перемогла "Львів" завдяки голам Кулача та Кане (ФОТО)
16:45, 11 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Полтавська "Ворскла" перемогла "Львів" завдяки голам Кулача та Кане (ФОТО)

11-го квітня у Полтаві на стадіоні імені Бутовського відбувається гра між "Ворсклою" та "Львовом". Полтавська команда попри низку травм у матчі із "Шахтарем" підходить до гри майже у бойовому складі - відновлюються Олів'є Тілль та Ігор Пердута. І лише дискваліфікований за перебір жовтих карток Давід Пуцлін пропускає цей матч. Натомість, із перших хвилин поле виходить Луїзао.

Полтавська "Ворскла" перемогла "Львів" завдяки голам Кулача та Кане (ФОТО), фото-1

Перший тайм проходить за переваги "Львова". Команда гостріше атакує і частіше змушує працювати у воротах голкіпера "ворсклян" Дмитра Різника. А на 15-ій хвилині у штрафній збивають гравця гостей і арбітр призначає пенальті. Бразилець Альваро пробиває у лівий від Різника кут, однак голкіпер "Ворскли" вгадує напрямок удару і рятує свою команду.

У "Ворскли" можна пригадати хіба що удар Руслана Степанюка на останніх хвилинах тайму. Його голкіпер гостей перевів на кутовий.

Другий тайм починається значно жвавіше. Полтавська команда активно йде в атаку. І вже на 47-ій хвилин Ібрагім Кане після відскоку точно пробиває у ближній кут воріт - 1:0!

Ще за три хвилини той-таки Кане асистує Владу Кулачу і кращий бомбардир "Ворскли" забивай свій 11-ий гол у чемпіонаті - 2:0.

Кулач одразу ж біжить до лінії бокової, вишиковує партнерів у ряд і вони, вдаючи похитування немовляти, вітають свого одноклубника Павла Ребенка із народженням дитини.

Здається, "Ворскла" має усі шанси розвинути успіх та довести рахунок до розгромного. Проте у контратаках полтавські футболісти не забивають, а на 73-ій хвилині пропускають після подачі кутового: головою забиває Олексій Довгий - 2:1.

Кінцівка матчу проходить у нервовій напруженій боротьбі. Щоправда, у одній із контратак Олександр Скляр тікає практично сам на сам із центру поля, однак з близької дистанції не переграє голкіпера "Львова".

У підсумку матч закінчується мінімальною перемогою господарів - 2:1.

"Ворскла" набирає три очки і продовжує гонитву за "Зорею" та "Десною", які так само виграли у своїх поєдинках. У наступному турі, у суботу, 17-го квітня, "Ворскла" у "Полтаві" зіграє з одним із прямих конкурентів - луганською "Зорею".

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Ворскла #Львів #Полтава #матч #перемога #три очки #виграш #Кулач Владислав #Кане Ібрагім