• Головна
  • Тиждень під знаком протестів: у Полтаві провели акції проти карантину, продажу землі та забудови Прирічкового парку
08:30, 5 квітня
Надійне джерело

Тиждень під знаком протестів: у Полтаві провели акції проти карантину, продажу землі та забудови Прирічкового парку

Тиждень під знаком протестів: у Полтаві провели акції проти карантину, продажу землі та забудови Прирічкового парку

30-го березня стало відомо, що у Полтаві запроваджують нові карантинні обмеження. На період із 3 по 17 квітня припиняють роботу розважальних закладів, торгових центрів, кінотеатрів, непродуктових ринків тощо.

1-го квітня під стіни Полтавської ОДА вийшли кілька десятків підприємців із полтавських ринків, які протестували проти запровадження карантину. Найбільше люди обурювалися тим, що черги насправді збираються у супермаркетах, а не напівпорожніх ринках. Проте перші не закривають, а другі – так.

Наступного дня під Полтавською ОДА відбулася ще одна акція. Полтавці протестували проти відкриття ринку землі, який має запрацювати в Україні із 1-го липня. Свою позицію аргументували тим, що землю скуплять, переважно, іноземці, а не українські фермери.

3-го квітня ми показали вам, як пройшов у Полтаві перший день нового локдауну.

Того ж дня кілька сотень полтавців зібралися на акцію проти забудови Прирічкового парку Полтави. Люди вимагали від міської влади – прибрати незаконно встановлений паркан, визначити межі Прирічкового та облаштувати парк для громади.

Ми продовжуємо відстежувати найважливіші новини Полтави, а ви можете отримувати сповіщення про них, якщо підпишетесь на наш Telegram

#Полтава #акція #тиждень #дайджест #новини #Прирічковий парк #продаж землі #карантин #локдаун
Оголошення
live comments feed...