• Головна
  • У Полтаві підприємці вийшли під Полтавську ОДА протестувати проти закриття ринків на карантин (ФОТО)
11:30, 1 квітня 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві підприємці вийшли під Полтавську ОДА протестувати проти закриття ринків на карантин (ФОТО)

У Полтаві підприємці вийшли під Полтавську ОДА протестувати проти закриття ринків на карантин (ФОТО)

1-го квітня під стінами Полтавської ОДА збираються підприємці полтавських ринків «Полімпекс», Алмазний та інших – всього близько шістдесяти людей.

Вимагають зустрічі із головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим та пояснень з приводу запроваджених у місті та області суворих карантинних обмежень, які почнуть діяти із 3-го квітня. Серед них – заборона роботи непродовольчих ринків у період із 3 по 17 квітня.

-Підприємці хочуть дізнатися, чи проводився якийсь моніторинг, який підтверджує, що саме там, на ринках, найбільше скупчення людей і вони є джерелом розповсюдження інфекції. Чи є в них якісь цифри? Чому рішення по ринках приймають без представників бізнесу? Чому не пропонують зібрати підприємців, запропонувати підвищити вимоги? Ні, давайте малий бізнес покараємо. Це третій карантин, основні обмеження лягають саме на представників малого бізнесу, - говорить один із представників підприємців Олександр Лещенко.

Підприємці вимагають зустрічі із головою ОДА Олегом Синєгубовим. У відповідь до них виходить представник облдержадміністрації та пропонує обрати трьох представників для зустрічі із головою. Підприємці спершу відмовляються, потім троє жінок таки заходять до приміщення.

Між тим, решта підприємців продовжують акцію. Олександр Лещенко пропонує зібратися знову 19-го квітня – після завершення локального «локдауну». За дорученням підприємців він також обіцяє скласти листа щодо невідповідності Олега Синєгубова займаній посаді – за ігнорування вимог громади – та направити до Офісу президента України.

Підприємці ідею направлення листа підтримують, проте просто чекати до 19-го числа не згоджуються. Частина із них пропонує попри запровадження карантинних обмежень виходити 3-го квітня на роботу та здійснювати торгівлю.

-Будемо ламати ворота! – стверджує одна із присутніх на акції жінок.

-Чому Одеса, Харків працюють, а нас закривають?! Тим більше – ми у помаранчевій зоні!

-Чому закривають ринки, а не супермаркети? Вийдемо у суботу і будемо торгувати! - резюмують підприємці.

Нагадаємо,  із 3-го квітня у Полтаві запровадять додаткові карантинні обмеження, серед яких - заборона діяльності непродовольчих ринків. Це рішення після тривалого обговорення прийняли під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Щоб не пропустити важливу інформацію, підпишіться на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #акція #протест #Полтавська ОДА #Олег Синєгубов #підприємці #ринки
Оголошення
live comments feed...