• Головна
  • Короновірус б'є рекорди, протест у Прирічковому парку, перший день локдауну в Полтаві - дайджест 3 квітня
09:00, 4 квітня
Надійне джерело

Короновірус б'є рекорди, протест у Прирічковому парку, перший день локдауну в Полтаві - дайджест 3 квітня

Короновірус б'є рекорди, протест у Прирічковому парку, перший день локдауну в Полтаві - дайджест 3 квітня

Денб вчорашній почався з  тривожної новини: в Україні зафіксували рекордну кількість хворих на коронавірус - понад 20 тисяч випадків за добу. Це найбільше від початку пандемії.

Голова Верховної ради Дмитро Разумков допустив введення надзвичайного стану в Україні через ситуацію з коронавірусом. Однак, за його словами, така пропозиція повинна надійти від Кабінету міністрів.

3-го квітня у полтавському мікрорайоні Левада відбулася  акція проти будівництва у Прирічкового парку міста. Біля паркану майбутньої забудови збираються кілька сотень мешканців міста.

Від учора  у Полтаві ввели додаткові карантинні обмеження. Передусім, вони стосуються магазинів та ринків з непродовольчими товарами, торговельних центрів, фітнес - клубів та закладів культури. З ранку наші кореспонденти проїхалися різними районами міста, аби на власні очі переконатися, чи дотримуються обмежень підприємці.

Вчора помер Олександр Григорович Коросташов - заслужений працівник сільського господарства, Почесний громадянин Котельви, депутат Полтавської обласної ради 5-ти скликань , Герой України. Про його смерть поінформував голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

10 квітня Полтавський художній музей імені Миколи Ярошенка (галерея мистецтв) відбудеться Show Art Day – День неспішного мистецтва. Щоправда, насолоджуватись мистецькими творами доведететься в онлайн-форматі.

#події #новини #журналісти
Оголошення
live comments feed...