• Головна
  • На Полтавщині від сьогодні почали вакцинацію людей, старших за вісімдесят років
10:37, 29 березня
Надійне джерело

На Полтавщині від сьогодні почали вакцинацію людей, старших за вісімдесят років

На Полтавщині від сьогодні почали вакцинацію людей, старших за вісімдесят років

В ОДА на порядок денний апаратної наради традиційно винесли питання про запобігання поширенню COVID-19. Голова ОДА Олег Синєгубов наголосив, що головний дієвий механізм на сьогодні – щеплення. На Полтавщині вже вакцинували 9 200 людей . В області працюють 11 мобільних бригад та функціонують 36 кабінетів щеплень.

« Від сьогодні ми починаємо активне щеплення людей, старших за 80 років, вже вакцинували 380 людей з цієї категорії. У мене прохання донести до них інформацію по можливість пройти вакцинацію, тим більше, для цього є всі умови і достатня кількість вакцини».

Також він розповів, що найближчим часом на Полтавщину надійде і вакцина від коронавірусу CoronaVac.

« Вакцина вже в Україні, зараз вона проходить десятиденні випробування. Як тільки вони завершаться, препарат передадуть в регіони, і ми готові оперативно отримати її у нас» - підкреслив Олег Синєгубов.

Що відомо про китайську вакцину Coronavac

МОЗ України домовилося про постачання 1,9 мільйона доз китайської вакцини Coronavac виробництва Sinovac Biotech.

Натомість фармкомпанія "Лекхім", яка представляє Sinovac в Україні, повідомили про готовність поставити 5 мільйонів доз.

Першу партію вакцин кількістю у 700 тисяч доз мали поставити в Україну впродовж 30 днів після офіційної реєстрації в Китаї, тобто у лютому. Однак поставки вакцини затримались.

Нагадаємо, вакцинація в Україні стартувала з 23 лютого. На Полтавщині - 24 лютого, коли в область привезли препарат Oxford/AstraZeneca.

#вакцинація #населення #коронавірус
Оголошення
live comments feed...