• Головна
  • «Сам особисто буду це контролювати!» - Мамай про перевезення медиків у громадському транспорті
10:36, 25 березня
Надійне джерело

«Сам особисто буду це контролювати!» - Мамай про перевезення медиків у громадському транспорті

«Сам особисто буду це контролювати!» - Мамай про перевезення медиків у громадському транспорті

Сьогодні під час виконкому на порядок денний винесли і питання щодо пріоритетного перевезення медичних працівників у громадському транспорті. Його порушили з огляду на те, що у Полтаві набули резонансу випадки, коли лікарі та медичні сестри не можуть вчасно потрапити на роботу, і це в той час, коли лікарні міста знову переповнені хворими на коронавірус.

Так, днями стало відомо про випадок, коли контролер не впустив до тролейбуса медичну сестру, бо кількість людей обмежена.

Цієї нагоди Олександр Мамай оприлюднив звернення, у якому закликав перевізників надати медикам пріоритет.

Про це сьогодні він нагадав і під час виконкому:

« Я особисто буду це контролювати і цим перейматися. Мені пишуть про це на фейсбук, я все бачу і читаю. Якщо ви стали свідками ситуації, надсилайте мені фото з номерами автобусів, будемо розбиратися. Медики наші мають вчасно добиратися на роботу – ми знаємо, що 3МКЛ, 5МКЛ, ЦРЛ та інфекційна лікарня у нас приймають хворих на коронавірус. Тому прошу з розумінням до цього поставитися» - сказав Олександр Мамай.

Відтак, у проекті рішення виконкому зазначено, що суб’єкти господарювання що здійснюють перевезення пасажирів на тролейбусних/автобусних маршрутах загального користування на період карантину мають виділити для медиків у транспортних засобах не менше 4 місць у тролейбусі та не менше 2 місць у автобусі. Проїзд медичних працівників закладів охорони здоров’я будуть здійснювати згідно з довідкою, виданою за місцем роботи на бланку установи, організації, підприємства,підписаною керівником та засвідченою відповідною печаткою, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові працівника та його посади.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#вірус карантин #пандемія
Оголошення
live comments feed...