• Головна
  • З міського бюджету виділили кошти на перегородки у шкільних туалетах
11:30, 24 березня

З міського бюджету виділили кошти на перегородки у шкільних туалетах

З міського бюджету виділили кошти на перегородки у шкільних туалетах

Голова постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства Маріанна Соліман повідомила, що питання про фінансування перегородок у шкільних вбиральнях вирішено – на це будуть виділені необхідні кошти.

Нагадаємо, історія почалася ще влітку минулого року, відколи соцмережами поширили фото з 27 міської школи, де було зроблено капітальний ремонт, зокрема і в туалеті, але жодних перестінків чи кабінок у вбиральні не встановили. Відтак, батьки просили міську владу оперативно втрутитися.

«Відкритість туалетів викликає у дітей, особливо учнів молодших класів, дискомфорт. Багато школярів узагалі не користуються шкільним туалетом, щодня зазнаючи моральних і фізіологічних страждань» - писали батьки у відповідній петиції.

Загалом заміни кабінок у вбиральнях потребують 27 шкіл, 20 з яких у Полтаві. Встановлення дверей - 19 шкіл. Також у 29 школах навіть службові туалети потребують капітального або поточного ремонту.

Капітальні ремонти цьогоріч будуть проведені у 2, 20, 28, 31, 32, 33 школах.

На 2021 рік управління освіти і науки підготувало проектно – кошторисну документацію на капітальний ремонт вбиралень у шести закладах середньої освіти, серед яких чотири заклади, де навчається понад тисяча учнів. Таким чином, ремонтом планується охопити 58 вбиралень. Це буде капітальний ремонт, і це будуть вбиральні, які відповідають усім нормам. Загалом на цю потребу потрібно понад 9 мільйонів 350 тисяч гривень. « Капітальний ремонт передбачає заміну водопровідної системи, кахлів тощо. Це не тільки встановлення кабінок та перестінків» - говорить начальник управління освіти і науки Оксана Небрат.

#туалети #школи #ремонт
Оголошення
live comments feed...