• Головна
  • Шукаєте де б можна було взяти онлайн кредит на карту з низькою процентною ставкою?
Новини компаній
15:55, 22 березня

Шукаєте де б можна було взяти онлайн кредит на карту з низькою процентною ставкою?

Новини компаній

Перше ніж цікавиться позичальник під час оформлення потрібного йому кредиту — чи є низька процентна ставка. Середня ставка за відсотками в Україні, якщо говорити про споживчі позики, досягає позначки в 21%. У свою чергу цей факт робить банківське кредитування дуже не вигідним для більшої частини українських громадян.

Що робити якщо потрібно взяти невеликий кредит на короткий проміжок часу?

Якщо раптом вам потрібно взяти кредит з низькою процентною ставкою на невеликий проміжок часу, набагато вигідніше звертатися не в банк, а безпосередньо в мікрофінансові організації, які популярні сьогодні.

Для того щоб отримати готівку в кредит під відносно невеликий відсоток, в мікрофінансовій організації вимагатимуть мінімальні вимоги. Зокрема, серед них: для першого кредиту потрібно надати джерело постійного доходу. Якщо ж ви берете кредит вдруге і будете користуватися послугами організацій знову, постійний фінансовий дохід пред'являти не потрібно. Буде потрібен виключно паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Кому саме можна взяти в МФО кредит з низькою процентною ставкою?

Перш за все хотілося б відзначити, що скористатися кредитом під малу відсоткову ставку в мікрофінансовій організації можуть всі без винятку жителі України віком від 18 і до 70 років. Якщо бути більш точним, то в їх числі:

  • повнолітні студенти;
  • громадяни, які працевлаштовані неофіційно;
  • позичальники, у яких погана кредитна історія;
  • пенсіонери віком до 70 років.

Саме ці умови гарантують зниження по кредиту процентної ставки і тим самим роблять його вигідним. До слова, існуючі в наш час надійні онлайн-сервіси, наприклад, до таких належить і «ШвидкоГроші», дають прекрасну можливість цілодобового отримання грошових позик в будь-якому місті України.

Які переваги кредиту під низьку процентну ставку в мікрофінансових організаціях?

Багато організацій, що працюють в сфері онлайн кредитування, в основному перераховують кредити на карту і все. У той же самий час є в Україні популярна компанія, що має назву «ШвидкоГроші», яка пропонує всім без винятку клієнтам можливість отримати експрес кредит не тільки на банківську карту в режимі онлайн, але і безпосередньо готівкою. Це робить послуги компанії вигідними серед багатьох громадян нашої країни.

Якщо ж говорити про основні переваги отримання таких кредитів в мікрофінансових організаціях, то звичайно ж в їх числі відзначимо цілий ряд наступних:

  • кредит під низькі відсотки;
  • миттєве зарахування грошових коштів;
  • доступна можливість пролонгації терміну погашення кредиту;
  • надання привілей постійним клієнтам;
  • онлайн-сервіси доступні в режимі 24/7.

Після реєстрації клієнт організації отримує можливість доступу до свого особистого кабінету не тільки зі смартфона, але і з будь-якого іншого пристрою. Як бачите якщо вам потрібен невеликий споживчий кредит, звертатися до державного або недержавного банку просто немає сенсу.

Оголошення
live comments feed...