• Головна
  • Голова Полтавської ОДА анонсував більш жорсткі обмежувальні карантинні заходи
10:30, 22 березня
Надійне джерело

Голова Полтавської ОДА анонсував більш жорсткі обмежувальні карантинні заходи

Голова Полтавської ОДА анонсував більш жорсткі обмежувальні карантинні заходи

22-го березня у Полтавській ОДА відбувається апаратна нарада. Першим питанням обговорюють стан захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов нагадує, що область потрапила до «помаранчевої» зони карантину, у зв’язку із чим були запровадженні обмежувальні заходи, зокрема, скасовані культурні події та заборонене відвідування більшості навчальних закладів.

-Ті цифри, які ми зараз отримуємо, говорять нам, що цього тижня також будемо проводити регіональну комісію ТЕБ та НС і посилювати ці заходи, тому що іншого виходу у нас немає, - повідомив Олег Синєгубов

Також голова ОДА повідомив, що на Полтавщині отримали щеплення від COVID-19 майже 5 тисяч людей,з них понад 300 – громадські та публічні діячі. Серйозних алергічних реакцій чи побічних дій при цьому не виявили. Нагадуємо, що записатися у чергу на вакцинацію можна трьома способами: 1) через свого сімейного лікаря; 2) через мобільний додаток «Дія»; 3) зателефонувавши на пряму лінію МОЗ за номером 0 800 60 20 19.

Директор департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак зауважив, що медики все частіше стикаються із тяжкими формами перебігу COVID-19. Так, за останню ніч діагностували 141 випадок пневмонії, госпіталізували 52 людини.

Також Віктор Лисак додав, що попри достатню забезпеченість вже зараз потрібно думати про збільшення у області кількості ліжок із киснем.

#Полтавщина #коронавірус #обмеження #нарада #захворювання
Оголошення
live comments feed...