• Головна
  • Від завтра на Полтавщині запроваджують нові обмежувальні заходи: що забороняють?
17:00, 19 березня
1
Надійне джерело

Від завтра на Полтавщині запроваджують нові обмежувальні заходи: що забороняють?

Від завтра на Полтавщині запроваджують нові обмежувальні заходи: що забороняють?

У Полтавській ОДА відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, в ході якої обговорили заходи щодо подолання нової хвилі пандемії. За інформацією лабораторного центру, на сьогодні в області:

Зареєстровано 1066 летальних випадків від COVID-19

  • Хворіють 213 дітей , з них у Полтаві – 83
  • Активних хворих всього - 5 тис 106
  • 560 людей лікуються у стаціонарах
  • 130 людей перебувають у палатах інтенсивної терапії

Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак говорить: ситуація загострюється щодня:

«Ми семимильними кроками йдемо «вперед» – якщо раніше реєстрували плюс – мінус 200 нових випадків, то за минулу добу маємо вже 543. На Полтавщині 130 людей перебуває в палатах інтенсивної терапії – такого не було від початку пандемії. Чи все ми робимо, аби попередити ризики? Я хочу наголосити: у нас пандемія. А тим часом, я вчора бачив під «Листопадом» величезну кількість людей, які прийшли на концерт, і я не бачив нікого у масках. Ми маємо циркуляцію інших штамів, контагіозність штамів надзвичайно висока. Наша задача – перервати ланцюг передачі інфекції» - наголосив Віктор Лисак.

З огляду на викладену інформацію, члени комісії ухвалили рішення: посилити протиепідемічні обмеження.

З  00 год. 00 хв. 20 березня 2021 р.до 3. 04. 2021 року на території Полтавської територіальної громади заборонити: відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім: студентів 6 курсу та інтернів, що здобувають освіту за медичними напрямами і задіяні у подоланні наслідків поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, учнів (вихованців) закладів дошкільної освіти, початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класів), спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);

  • приймання відвідувачів у закладах культури та проведення культурних масових заходів (розважальних, соціальних, рекламних й інших)
  • проведення масових релігійних зібрань;
  • роботу торговельно-розважальних центрів в частині діяльності розважальних закладів;
  • роботу розважальних закладів (дискотеки, нічні клуби тощо).
Оголошення
live comments feed...