• Головна
  • У Полтаві жителі міста вимагають у депутатів зупинити забудову Прирічкового парку
16:00, 13 березня
Надійне джерело

У Полтаві жителі міста вимагають у депутатів зупинити забудову Прирічкового парку

У Полтаві жителі міста вимагають у депутатів зупинити забудову Прирічкового парку

11-го березня на сайті Полтавської міської ради зявилася петиція №588 під назвою «Зупинити забудову Прирічкового парку багатоповерхівками». Її авторка Марина Гіль вимагає у міської влади зупинити забудову ділянки Прирічкового парку та знищенню зеленої зони біля річки Ворскли.

Повний текст петиції наводимо нижче:

«5 березня 2021 року на території Прирічкового парку була встановлена огорожа під забудову 3-х багатоповерхівок. Мешканці мікрорайону Левада стурбовані перспективою забудови даного участку, та знищенню зеленої зони біля річки Ворскла. Забудова буде обмежувати їх вільний доступ до берегу річки та зони відпочинку. Крім того, враховуючи зношеність всіх комунацій водопостачання, водовідведення та теплопостачання, великі негаразди можуть очікувати мешканців вже існуючих будинків поряд із місцем забудови. Без реконструкції колектору, оновлення системи водопостачання та газопостачання, наражуються на небезпеку безліч родин мікрорайону.
Звертаємося з проханням зупинити цю забудову! Необхідно розглянути варіанти покращення Прирічкового пару та не допускати забудову даної території житловими будинками.
На огородженій нині площі щорічно проходили всеукраїнські змагання з тріатлону, ярмарки, щороку туди приїздив та зупинявся цирк, що з нетерпінням очікують безліч дітей мікрорайону. Там мешканці мікрорайону займалися дресируванням собак, оскільки відведених місць для вигулу та дресури собак в цьому мікрорайоні більше немає. Крім того, зведена огорожа території обмежує доступ людей, які займаються тенісом, до тенісних кортів та просто бажаючих спостерігати за грою. Це була зона відпочинку для мешканців мікрорайону, яка була найчистішою та найдоглянутішою. Щороку безліч мешканців мікрорайону разом з активістами займалися прибиранням даної території та доглядали її. І тепер мешканців залишають без неї?!
Зауважимо, що в даному місці знаходиться меморіал воїнам-афганцям, до якого зведена огорожа повністю перекрила доступ. Крім того, із появою новобудов, впевнені, що меморіал буде демонтовано.
Наполегливо звертаємося з проханням зупинити забудову житловими будинками, та розглянути будь-які інші варіанти благоустрою Прирічкового парку для комфортного відпочинку жителів міста Полтава».

За два дні петиція набрала вже 513 голосів при необхідних 250-ти для того, аби петицію розглянули на постійній комісії Полтавської міської ради.

Також Марина Гіль через допис у соціальній мережі Facebookзвернулася до депутатів міської ради, голови ради та Офісу президента України. Та виклала вимоги мешканців міста.

У Полтаві жителі міста вимагають у депутатів зупинити забудову Прирічкового парку, фото-1

Нагадаємо, 12-го березня мала відбутися сесія Полтавської міської ради, проте у останній момент міський голова Олександр Мамай своїм розпорядженням переніс засідання на 19 березня.

Нагадаємо, раніше навіть у дощ сотні полтавців виходили на прибирання Прирічкового парку.

У Полтаві жителі міста вимагають у депутатів зупинити забудову Прирічкового парку, фото-2

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Полтава #місто #петиція #Прирічковий парк #забудова #протест
Оголошення
live comments feed...