• Головна
  • Коронавірус набирає обертів, нові обмеження у Полтаві, "замінування" ОДА - події вчорашнього дня
08:28, 19 березня
Надійне джерело

Коронавірус набирає обертів, нові обмеження у Полтаві, "замінування" ОДА - події вчорашнього дня

Коронавірус набирає обертів, нові обмеження у Полтаві, "замінування" ОДА - події вчорашнього дня

Вчорашній день видався багатим на події.

Так, в Україні виявили у 15 053 осіб,  хворих на коронавірус, зафіксовано 267 летальних випадків, 6514 пацієнтів одужали. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я станом на ранок четверга, 18 березня. Добовий показник захворюваності рекордний з початку року і найбільший з 4 грудня, коли виявили 15 131 інфікованого.

Через ситуацію з поширенням COVID-19 ухвалено рішення звільнити від підсумкової атестації учнів 4-х і 9-х класів, відповідний наказ зареєстровано в Мінюсті.

На засіданні в ОДА було вирішено - у Полтаві припиняють роботу всі заклади культури – театри, будинки культури, бібліотеки та музеї закриваються, а мистецькі заходи скасовуються.

На електронну адресу надійшло анонімне повідомлення про замінування будівель Полтавської ОДА та СБУ. За цими адресами виїхали фахівці, однак перевірка не підтвердила цю інформацію.

З 6 квітня майбутні водії вже складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за новими екзаменаційними білетами. Усі зміни будуть також внесені вонлайн-тренажер для перевірки знань. 

#події #новини #журналісти
Оголошення
live comments feed...