• Головна
  • Обмеження у Полтаві: що закривають у місті і як навчатимуться школярі?
11:38, 18 березня

Обмеження у Полтаві: що закривають у місті і як навчатимуться школярі?

Обмеження у Полтаві: що закривають у місті і як навчатимуться школярі?

В Україні почалася чергова хвиля захворюваності на коронавірусну інфекцію. Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 15 053 осіб, і це абсолютний «рекорд» від початку року.

Львів, Ужгород, Чернівці, Вінниця – вже перебувають у червоній карантинній зоні. А Полтавщина перетнула межу помаранчевої.

Разом з тим на Полтавщині за добу зафіксували 394 нових випадки, шестеро людей – померли.

Напередодні у Полтаві ще одна лікарня – ЦРЛ почала приймати хворих на коронавірус. Тільки за добу сюди поступили 20 людей. 18 людей у Полтаві знаходяться на ШВЛ.

«Зараз необхідно визначитися, як житиме місто та область найближчим часом» - зауважив голова ОДА Олег Синєгубов.

Голова полтавської міської ради Олександр Мамай вважає, що наступний тиждень стане вирішальним для Полтави:

« Наступного тижня спортивні клуби, заклади харчування ще працюватимуть у звичайному режимі, але з суворим дотриманням протиепідемічних вимог. Що ж до шкіл, то діти йдуть на канікули, а за тиждень будемо приймати рішення щодо них. Це буде зрозуміло, з огляду на те, який буде рівень захворюваності. Дитячі садки працюватимуть» - сказав Олександр Мамай.

У свою чергу, перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін висловив думку - діти повинні перейти на дистанційне навчання.

Також вирішено, що від сьогоднішнього дня у Полтаві припиняють роботу всі заклади культури – театри, будинки культури, бібліотеки та музеї закриваються, а мистецькі заходи скасовуються.

Нагадаємо також Через ситуацію з поширенням COVID-19 ухвалено рішення звільнити від підсумкової атестації учнів 4-х і 9-х класів, відповідний наказ зареєстровано в Мінюсті.

#коронавірус #пандемія #Полтава
Оголошення
live comments feed...