• Головна
  • Вашої допомоги потребує Назарчик Волошин
16:00, 17 березня
Надійне джерело

Вашої допомоги потребує Назарчик Волошин

Вашої допомоги потребує Назарчик Волошин

Сім’ю Волошин із міста Хорола спіткала велика біда. У трирічного сина Назарчика (27.12.2017 р.н.) діагностували тяжку хворобу. За результатами клінічного імунуцитологічного дослідження лікуючими лікарями поставлено страшний діагноз, у який не хотілося б вірити: «гостра лімфобластна лейкемія (лейкоз)/ рак білих кров’яних клітин».

У кістковому мозку виявлено 50% бластних клітин. Дослідження проводилися референс-лабораторією з лабораторної діагностики онкогематологічних досліджень захворювань Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України «ОХМАТДИТ». Таке медичне заключення шокувало батьків і спонукало до негайних дій аби врятувати життя свого сина.

Лікування гострого лейкозу – дороговартісне і тривале, тому без сторонньої допомоги сім’я не зможе самотужки подолати непростий шлях до одужання дитини.

Батько хворого хлопчика, Сергій Волошин, – учасник бойових дій в зоні АТО/ООС. Він пройшов крізь пекло війни, однак на його долю випало ще страшніше випробування – боротьба за життя свого єдиного сина.

Прохання до всіх небайдужих людей, відгукнутися на заклик про допомогу. Від кожного з нас залежить подальша доля цього милого життєрадісного хлопчика, який повинен ЖИТИ!

Давайте разом подаруємо шанс на порятунок життя Назарчика. Найменша посильна фінансова допомога, доброзичливе побажання чи молитва за здоров’я не дадуть втратити найдорожче – надію на його одужання.

Сторінка Назарчика у соцмережі тут

Реквізити для допомоги:

Авальбанк, мама: Волошин Інна Миколаївна 4119971010935189

ПриватБанк, тато: Волошин Сергій Сергійович 5168755455736880

Телефони для зв’язку:

+ 380507233217 Волошин Инна (мама)

+ 380953987037 Волошин Сергей (папа)

 Читайте також:

Хворих на коронавірус пийматиме ще одна полтавська лікарня, інші вже переповнені

#допомога #благодійність #кошти
Оголошення
live comments feed...