• Головна
  • Хворих на коронавірус прийматиме ще одна полтавська лікарня, адже інші вже переповнені
20:07, 16 березня
Надійне джерело

Хворих на коронавірус прийматиме ще одна полтавська лікарня, адже інші вже переповнені

Хворих на коронавірус прийматиме ще одна полтавська лікарня, адже інші вже переповнені

Як ми вже повідомляли, протягом кількох останніх тижнів в області значно зріс рівень захворюваності на СОVID-19. Тільки за минулий тиждень - на 20%. Полтавські лікарні, котрі приймали хворих нині вже переповнені. Відтак, міська влада вирішила приймати хворих ще і в ЦРЛ. Про це повідомив щойно міський голова Олександр Мамай:

" Шановні мешканці міста! Протягом останнього часу в м.Полтаві спостерігається підвищення рівня захворюваності на коронавірусну хворобу СОVID-19. Наразі кількість захворілих зросла до 100 і більше осіб за добу. Для можливості повноцінного кваліфікованого надання медичної допомоги хворим з ускладненим перебігом захворювання, які потребують стаціонарного лікування у 2020р. виділені комунальні підприємства «3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» та «5-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради». У зв’язку із значним заповненням ліжок цих лікарень, прийняте рішення щодо додаткового залучення для лікування таких пацієнтів площ комунального підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня Полтавської міської ради».

З 14.03.2021р. у лікарні розпочато прийом хворих на коронавірусну хворобу на 45 ліжках ( з них 3 - реанімаційних). При цьому проведена оперативна підготовча робота: створений шлюз для персоналу, обмежена можливість доступу ззовні та з відділень закладу, впроваджені інші карантинні заходи.

Станом на 16.03.2021р. вже знаходиться на стаціонарному лікуванні 17 хворих. Лікувальні заклади забезпечені усім необхідним: медикаментами, засобами індивідуального захисту, дезинфекційними розчинами.  Користуючись нагодою, прошу полтавців та гостей міста дотримуватися правил безпеки: носити захисні маски у громадських місцях, транспорті, супермаркетах; використовувати санітайзери, дотримуватися дистанції. Особливе прохання - максимально утримуватися від участі у масових зібраннях. Ще раз звертаємося з проханням до жителів міста не бути байдужими до власного здоров’я та здоров’я своїх рідних та близьких. Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати цю небезпечну епідемію коронавірусної хвороби, як у нашому місті, так і державі".

Нагадаємо, що сьогодні ж МОЗ та МОН спільно рекомендували регіонам перевести учнів на дистанційне навчання.

#мамай #лікарні #медицина
Оголошення
live comments feed...