• Головна
  • «На ремонт колектора на проспекті Миру, 36 потрібно 8 мільйонів гривень»
10:30, 14 квітня 2021 р.
Надійне джерело

«На ремонт колектора на проспекті Миру, 36 потрібно 8 мільйонів гривень»

«На ремонт колектора на проспекті Миру, 36 потрібно 8 мільйонів гривень»

Мешканці полтавського будинку проспекті Миру, 36 та прилеглих будинків потерпають від сусідства з аварійним каналізаційним колектором. Тому «Полтававодоканал» шукає кошти на заміну цієї аварійної ділянки та веде переговори з імовірними підрядниками, які можуть виконати цю роботу.

Минулоріч вже були проведені роботи (підрядним способом) щодо заміни ділянки цього ж колектора за адресою просп. Миру 26/13. Вартість цих робіт склала 4 150 тис. грн.

«На ремонт колектора на проспекті Миру, 36 потрібно 8 мільйонів гривень», фото-1

«Скільки коштуватиме реконструкція колектора на просп. Миру, 36? Ще тиждень тому, опираючись на попередні цифри, ми вважали, що необхідно орієнтовно 5 млн. гривень. Однак представники підрядних організацій вважають, що ця робота коштує 8 млн. грн.» - повідомляють у пресслужбі «Полтававодоканалу».

Поки що там працює тимчасова каналізаційна насосна станція та напірна каналізаційна мережа в обхід аварійних ділянок. Відтак у зруйнованій частині колектора жодних стоків немає – вони у пластиковій трубі напірної мережі.

«На ремонт колектора на проспекті Миру, 36 потрібно 8 мільйонів гривень», фото-2

« Чому це важливо? По-перше, для розуміння: жодних процесів «розмивання» зараз не відбувається – розмивати просто нічим! А по-друге, будинок зведений з дотриманням усіх нормативних відстаней до інженерних комунікацій, отож ні каналізаційний колектор, ні інші комунікації не мають впливу на міцність споруди. Мешканці побоюються, що будинок дає тріщини? Ми їх теж побачили. Але між будинком та прибудовою «чорного входу» одного з магазинів – вона таким чином «відходить» від основної споруди. Так же само «відходить» поріг прибудови від власне прибудови. І все це – з іншого боку будинку! Чи буде замінено аварійну ділянку каналізаційного колектора на проспекті Миру, 36? На питання «Коли?» відповідь матимемо, щойно відшукаємо необхідну суму для виконання цих робіт» - запевняють у « Полтававодоканалі»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтававодоанал #колектор #ремонт
Оголошення
live comments feed...