• Головна
  • У Полтавському краєзнавчому музеї відбудеться показ фільмів до Дня українського добровольця
18:30, 11 березня
Надійне джерело

У Полтавському краєзнавчому музеї відбудеться показ фільмів до Дня українського добровольця

У Полтавському краєзнавчому музеї  відбудеться показ фільмів до Дня українського добровольця

13 березня о 13:00 у Полтаві в стінах Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбудеться презентація медіапроєкту по військових «Поєднані». На гостей чекає виставка постерів та показ фільмів про полтавців, які взяли участь у захисті України.

У всеукраїнському медіапроєкті за чотири сезони зібрано історії захисників і захисниць усіх східних і південних регіонів України. У Полтаві команда проекту презентує 7 відео про героїв Полтавшини з присвятою до Дня українського добровольця.

На презентації гостей чекає:

спілкування з героями проекту;

перегляд відеороликів про військових, які є вихідцями із Полтави;

виставка постерів із учасниками російсько-української війни та з архівними фото військових армій УНР, ОУН, УПА, які також є вихідцями з цього регіону.

Автори проекту поєднали військові персоналії ХХ та ХХІ століть у постерах та відео, аби показати, що на сході України завжди були і є люди, котрі боряться за свою країну. В проекті зібрані історії захисників, щоби показати, наскільки різноманітною є українська армія, але історія боротьби за Україну є безперервною. Чоловіки і жінки, кадрові військові і добровольці офіцери і рядові – всіх їх об’єднала війна, історія, мала Батьківщина, мотивація та ідея.

Глядачі побачать фільми про полтавців, серед яких: генерал-майор Сергій Кривонос генерал-лейтенант, лейтенант, володар срібної медалі міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених» Юрій Дмитренко, медик Тетяна Ялова, бійці полку «Азов» Юліан Матвійчук та Тарас Лелюх, зв’язковий 93 бригади Віталій Діденко, артилерист 93 бригади Андрій Хижняк. Також глядачам представлять фільми про командувача десантно-штурмових військ (2015-2019), Героя України Михайла Забродського та командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша.

Вхід на подію вільний, але у зв’язку з карантином кількість місць обмежена.

Лінк на подію https://bit.ly/3byPTOz.

Читайте також: У Полтаві планують реорганізувати Парк "Перемога"

#кінопоказ #фільм #день дебровольця
Оголошення
live comments feed...