• Головна
  • У Полтаві міська влада планує реорганізувати парк «Перемога»
12:30, 11 березня
Надійне джерело

У Полтаві міська влада планує реорганізувати парк «Перемога»

У Полтаві міська влада планує реорганізувати парк «Перемога»

11-го березня у Полтавській міській раді відбувається засідання бюджетної комісії під головування Ігоря Еренбурга («За майбутнє»). Під час розгляду одного із питань депутати заслуховують начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Малька Максима. Він повідомляє, що міський парк культури та відпочинку «Перемога» пропонують реорганізувати – приєднати до комунального підприємства «Декоративні культури».

-У зв’язку із необхідністю оптимізації роботи підприємства пропонуємо приєднати парк до «Декоративних культур». Щоб у місті було одне комунальне підприємство, яке відповідає за усі парки, - пояснює Максим Малько.

-Як воно буде оптимізоване? Що це дасть? – цікавиться Олександр Дедюхін («Європейська солідарність»).

Йому відповідає один із колег – Вадим Ямщиков («Слуга народу»).

-Парк «Перемога» знаходився на балансі департаменту культури. Для того, щоб залучити спецтехніку, потрібно було домовлятися із паралельною структурою – тими ж «Декоративними культурами». З одного боку, реорганізація покращить ситуацію із залучення спецтехніки. З іншого боку – це центральний парк міста, де є хоч якісь об’єкти інфраструктури. У ньому попереднє керівництво розробило хоч якусь стратегію розвитку при мінімальному залучення коштів. Зараз ми бачимо етап ліквідації парку. Адже після реорганізації буде лише його утримання, а не розвиток, - зазначає Ямщиков.

-Потрібно спершу знайти керівника, який буде розвивати парк, а потім піднімати інші питання, - говорить Максим Венгровський («Рідне місто»).

-Потрібно спершу провести аудит комунальних підприємств міста, привабити інвесторів. Тому що у нас є гіркий досвід ліквідації МШЕД. Його ліквідували, а тепер приватники не встигають прибирати у місті сніг. Те ж саме із перевезеннями – коли не вистачає комунального транспорту, маршрутники не виконують своїх обов’язків із перевезення, особливо, на віддалених маршрутах, - говорить Юліан Матвійчук («Свобода»).

Зрештою, після тривалого обговорення лише чотири депутати голосують «за» обговорюване питання.

-Рішення у будь-якому випадку буде прийматися на сесії, - констатує Ігор Еренбург. І прохає Максима Малька більш ґрунтовно підгодовуватися, щоб аргументовано відповідати на запитання депутатів щодо подальшої долі парку.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що депутатка міської ради від "Слуги народу" Катерина Бабіч звільнилася із посади заступниці директора парку "Перемога".

Також у березні у парку запрацював новий іграшковий потяг.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Полтава #парк Перемога #реорганізація #Декоративні культури #міська рада
Оголошення
live comments feed...