• Головна
  • Для Полтавської обласної дитячої лікарні придбали венозний сканер, на який збирали гроші всією громадою
14:30, 10 березня
Надійне джерело

Для Полтавської обласної дитячої лікарні придбали венозний сканер, на який збирали гроші всією громадою

Для Полтавської обласної дитячої лікарні придбали венозний сканер, на який збирали гроші всією громадою

Кілька місяців тому ми оголосили по новий проєкт, започаткований благодійною організацієюHelpgroup. Йшлося про збір коштів на придбання венозного сканера, котрий необхідний для обласної дитячої лікарні. Оскільки Helpgroup дуже добре знають у Полтаві, то на прохання відгукнулися тисячі людей. І ось сьогодні апарат нарешті доставили у лікарню.

Для Полтавської обласної дитячої лікарні придбали венозний сканер, на який збирали гроші всією громадою, фото-1

Щороку у дитячій лікарні виходжують десятки недоношених немовлят а також лікують тяжко хворих дітей, яким доводиться робити дуже не прості внутрішньовенні маніпуляції. Тому придбання венозного сканера для персоналу та маленьких пацієнтів – подія радісна каже заступник головного лікаря з медичної частини комунального підприємства ПОДКЛ Полтавської обласної ради Ніна Козяра:

Для Полтавської обласної дитячої лікарні придбали венозний сканер, на який збирали гроші всією громадою, фото-2

« Дітки, котрі народжуються передчасно і тяжкохворі дітки отримують багато лікарських засобів і харчування внутрішньовенно.  Ця процедура досить не проста. Не зважаючи на те, що наші фахівці – висококласні і мають великий досвід, будь - яка внутрішньовенна маніпуляція досить болюча. У нас іноді є дітки, маса тіла яких – трохи більше ніж п’ятсот грамів, і тоді вводити препарати внутрішньовенно особливо складно.

Недоношені дітки вимагають особливого режиму – і температурного і світлового.

Венозний сканер допомагає візуалізувати судини, зробити процедуру якомога швидше, безболісніше, з першого разу. Знаючи, що нині технології у цьому напрямку дуже розвинулися, ми і звернулися до наших багаторічних друзів, благодійної організації Helpgroup, аби допомогли нам придбати венозний сканер. Досить за короткий час нам змогли його придбати. Цей апарат стане у нагоді не тільки недоношеним діткам, а і всім іншим. Дуже добре, що це зменшить емоційне навантаження і дітей, і їхніх батьків. Безболісно деякі процедури на жаль, поки що не можливо зробити. Але за допомогою вено сканера вони стануть менш болісними» - каже Ніна Козяра.

Для Полтавської обласної дитячої лікарні придбали венозний сканер, на який збирали гроші всією громадою, фото-3

Сканер одразу випробували на маленькій пацієнтці. Це дівчинка, яка перебуває у реанімації. Їй трохи більше тижня. Вона народилася з вагою 1 кілограм 860 грамів. Мама перебуває окремо від маляти, і поки що не бачила новонароджену, немовля – під постійним цілодобовим контролем лікарів. Сканер зарекомендував себе добре, медики оцінили його роботу на відмінно. А керівник проекту, директор благодійного фонду Helpgroup Давид Джалагонія подякував усім, хто долучився до справи:

Для Полтавської обласної дитячої лікарні придбали венозний сканер, на який збирали гроші всією громадою, фото-4

« Комунікуємо з дитячою обласною лікарнею вже три роки. А чотири місяці тому персонал лікарні нас попрохав придбати венозний сканер. Зібрали інформацію і дізналися, що коштує прилад близько 140 тисяч гривень. Довго вирішували, на якому виробникові зупинити вибір. Ми розуміли, що апарат має максимально відповідати вимогам, адже лікарям важко потрапити іноді у вену дорослої людини, а що вже казати про крихітних дітей. До збору долучили дуже багато небайдужих полтавців. Це і юридичні особи і фізичні, залучили кошти від продажу календарів ДСНС. Проводили акції на автомийках . Дуже вдячні усім – завдяки вам, любі друзі, ми змогли успішно завершити цей проєкт, допомогти і медикам і дітям! Кожна гривня була дуже важливою. Максимальна сума була сорок тисяч гривень, дуже приємно, що у Полтаві є такі соціально відповідальні підприємці, але навіть кілька десятків гривень – це вклад у загальну справу, тому ми дуже вдячні усім, хто не лишився осторонь!».

Читайте також: Чи скоро у Полтаві почнуть робити операції з трансплантації нирок?

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#медицина #венозний сканер #діти #лікарня
Оголошення
live comments feed...